SEMówka #11 – czyli co przegapiłeś w tym tygodniu

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 03.2016
 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł. Zapraszam do lektury!

Dzięki Google wgrasz listę użytkowników aplikacji do AdWords, aby, serwując im reklamy w GDN, zwiększyć zaangażowanie w aplikację.
Bye Bye, PageRank! Google oficjalnie to potwierdziło.
Co w Wyniku Jakości piszczy? AdWords API pozwoliło wziąć pod lupę przewidywany CTR, doświadczenie strony docelowej i trafność reklamy. Co z tego wyszło? Sprawdzicie w artykule.
AdWords Edytor to twój atut w starciu z potężnymi kampaniami. Poznaj kilka funkcji, które zrewolucjonizują twoją pracę z tym narzędziem.
Search engine marketing według Hilary Clinton pokazuje, że Donald Trump ma powody do obaw. Sztab kandydatki Demokratów potrafi wykorzystać ZMOT w kampanii.
Czas na wiosenne porządki w twojej kampanii. Zacznij od słów kluczowych!

Przeczytałeś coś ciekawego? Zainspirował cię jakiś artykuł? Podziel się nim w komentarzu.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry