SEMówka #18 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 05.2016
 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł. W tym tygodniu wyjątkowo piszemy w środę tuż po majówce!

SEMówka_18

Remarketing dynamiczny nie tylko dla e-commersów. Tworząc feed dla produktów lub usług, możemy serwować reklamy dynamiczne klientom z ofertami pracy, eventami czy nieruchomościami.
Interesująca propozycja strategii dla Google Shopping. Kampanie ISO ułatwią nam odpowiednio biddować dla long tailowych wyszukiwań lub słów z wysokim CRem.
Szybko poprawisz plik produktowy! Feed Rules (reguły pliku) umożliwiają przekształcanie danych w pliku produktowym tak, aby spełniał wymagania Zakupów Google.
Przetestuj „haiku wśród reklam wideo”. Bumper to nowy sześciosekundowy, niepomijalny format reklamowy dla urządzeń mobilnych, który zamówisz w systemie rezerwacji.
Według kwietniowego raportu Adobe najwyższy CTR uzyskamy wyświetlając reklamy na pierwszej i czwartej pozycji w Google.
Najważniejsze formaty reklamowe w jednym miejscu. Dodaj infografikę od Clix Marketing do ulubionych!

Przydało się? Zostaw komentasz lub podziel się linkiem z innymi. Zapraszam do lektury SEMówki za tydzień!

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry