Semówka 22.23 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
10 czerwca 2022
 

Semówka 22.23


- czyli co warto przeczytać

01

Tworzysz raporty w Data Studio? Support Google uzupełnił najczęstrze problemy spotykane podczas korzystania z tego narzędzia, a także sposób na ich rozwiązanie:

02

A skoro o Data Studio mowa, to warto wiedzieć jak wykorzystać to narzędzie do raportowania działań Facebook Ads. W artykule dokładny poradnik krok po kroku:

03

Nowa, druga seria porad dla marketerów od TikToka jest już dostępna. Luźna forma wieczornych rozmów z udziałem twórców, którzy pomogą zbudować idealną strategię:

04

Dodatkowe opcje audio, nowe templatki i interaktywność. Instagram wypuścił nową wersję rolek, która ma ułatwić tworzenie angażującego contentu twórcom:

05

Reakcja w godzinę albo miliardy grzywny. Nowe przepisy dotyczące usuwania treści terrorystycznych z platform social mediowych tuż po ich zgłoszeniu:

06

Eventy audio na platformie LinkedIn już dostępne dla wszystkich użytkowników. W artykule znajdziesz informacje jak skorzystać z tej opcji:

Anna Skowron
Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991