Semówka 23.35 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
31 sierpnia 2023
 
Semówka 23.35 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.35
– czyli co warto przeczytać

01

Jak tworzyć lepsze reklamy w Google Ads i wyróżnić się wśród konkurencji? Sprawdź artykuł Krzysztofa Marca – CEO DevaGroup, w którym dzieli się swoją wiedzą na temat optymalizacji tekstów reklamowych.

02

Czym jest powielanie treści i dlaczego należy go unikać? Przeczytaj kompendium wiedzy na ten temat od naszych specjalistów SEO – Natalii Golisz oraz Piotra Jacka.

03

Jak pozyskiwać wartościowe słowa kluczowe i z jakich narzędzi warto korzystać? Sprawdź metody i wskazówki od naszego SEM Associate – Krystiana Kubraka.

04

Algorytm GPT-4 dostępny jest teraz bez subskrypcji dzięki Bing AI. Wystarczy otworzyć stronę bing.com w przeglądarce Chrome, by zacząć korzystać z modelu AI od Microsoft.

05

W kwestii rozwiązań opartych na AI Google nie chce pozostać w tyle i zapowiada zmiany oraz nowe funkcje w swojej wyszukiwarce – wśród nich ulepszenia odpowiedzi generowanych przez sztuczną inteligencję.

06

W odpowiedzi na ograniczenia związane z plikami cookies, reklamodawcy eksplorują alternatywne metody targetowania, takie jak targetowanie kontekstowe czy identyfikatory ID.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry