Semówka 24.24 – czyli co warto przeczytać

Kamila Maleszak
Kamila Maleszak
13 czerwca 2024
 
Semówka 24.24 – czyli co warto przeczytać

Semówka 24.24
- czyli co warto przeczytać

01

Sprawdź artykuł Krystiana Kubraka – Certified SEM Expert w DevaGroup i dowiedz się, jak w 4 krokach przeprowadzić analizę słów kluczowych dla PPC.

02

Dowiedz się, jaki wpływ miały długie weekendy na e-commerce w Polsce, jakie tendencje zakupowe mają Polacy oraz co eksperci prognozują na przyszłość.

03

Przyznano „Oscary Marketingu”, czyli nagrody w rankingu Best Brands Poland 2024. Sprawdź, jakie marki pokochali Polacy oraz jakie cechy i wartości sprawiają, że konsumenci stają się lojalni wobec danych brandów.

04

Co jedenasty Polak regularnie i aktywnie korzysta z social mediów. Co pięćdziesiąty traktuje swoją aktywność w mediach społecznościowych jak pracę. Sprawdź raport IRCenter „Nowe media 2024 – w pogoni za kontentem” i dowiedz się, jak Polacy korzystają z SoMe.

05

Aż 82% polskich marketerów eksperymentuje lub w pełni wdrożyło sztuczną inteligencję w swojej pracy. Zobacz wyniki raportu Salesforce „State of Marketing” i dowiedz się, jak polscy marketerzy podchodzą do AI oraz czego oczekują.

06

YouTube przeprowadza testy A/B miniatur na wszystkich kanałach. Ma to przyczynić się do optymalizacji filmów pod kątem dłuższego czasu oglądania. Dowiedz się, jak może to wpłynąć na widoczność Twoich treści.

Kamila Maleszak
Marketing Specialist. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w copywritingu i tworzeniu treści do social mediów. Jej nietypowym hobby jest obserwowanie i analizowanie ludzkich zachowań i konstrukcji językowych. Wolny czas spędza na czytaniu, spacerowaniu i kolorowaniu.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry