SEMówka 3.56 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 10.2019

SEMówka 3.56 –


tego nie możesz przegapić

01

Czy wiecie, że aż 43% ruchu w sklepach internetowych to ruch z Google? Jakie są najczęściej popełniane błędy dotyczące zwiększenia ilości wejść z bezpłatnych wyników wyszukiwania? Zapraszamy do tekstu naszego Specjalisty SEO – Marka Stokowskiego.

02

Przedstawiamy nowy interfejs Microsoft Advertising! Jeśli korzystacie z tego narzędzia – koniecznie sprawdźcie poniższy artykuł!

03

Poznaliście już nowe rozszerzenie w Google Ads? Mowa o rozszerzeniu formularzy kontaktowych. Jakie daje korzyści i jak się go obsługuje? Wszystkie te informacje znajdziecie w artykule poniżej.

04

Teraz czas na coś dla fanów social mediów: Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji na to, jak współpracować z influencerami w zbliżającym się sezonie świątecznym.

05

Jak ważne są SERPy? Czym jest PAA? Jaki jest między nimi związek? Zastosuj się do porad z artykułu i wyprzedź swoją konkurencję w działaniach SEO.

06

Na koniec przedstawiamy 5 sposobów na optymalizację szybkości Twojej strony w Google Page Speed. Sprawdź, co zmieniło pojawienie się Lighthouse 3.0 i dlaczego warto dbać o szybkość ładowania Twojej strony.

Kamil Leśniak
Marketing Specialist. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...