Semówka 3.82 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 05.2020
 
Semówka 3.82 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.82 –
czyli, co warto przeczytać

01

Najnowsza dawka wiedzy prosto z Google Trends. Czego aktualnie szukają ludzie na świecie? Oto odpowiedzi na 5 głównych pytań postawionych przez Google swoim użytkownikom. W tekście znajdziemy również polskie akcenty!

02

Jak uruchomić płatne kampanie w czasie pandemii? Początek maja 2020 to dość specyficzny czas dla wszystkich osób zajmujących się PPC. Sprawdźcie 3 świetne porady i bierzcie się do pracy 😊

03

Informacje prosto z hangoutu Google, który odbył się 1 maja: Jeśli macie nadać priorytet stronie i wybieracie między wersją komputerową, a mobile – wybierzcie mobile!

04

Cały świat pogłębia się w kryzysie związanym z koronawirusem. Jak powstrzymać się od kosztownych błędów i zacząć rozwiązywać problemy z którymi spotkał się Twój biznes? Sprawdź artykuł z analizą ruchu oraz zadaj sobie ważne pytania odnośnie tego, jak postępować w aktualnej sytuacji.

05

W serwisie WordStream natkęliśmy się na ciekawy artykuł dotyczący tego, jak odbudować swoje konto Google Ads po kryzysie. Przewodnik krok po kroku znajdziecie w artykule.

06

Na koniec trochę SEO: W artykule znajdziecie obszerną analizę przeprowadzoną przez Senuto na temat tego, jak wygląda CTR z SEO obecnie. Sprawdźcie koniecznie!

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (35 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry