Semówka 4.09 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 11.2020
 
Semówka 4.09 – czyli co warto przeczytać

Semówka 4.09
– czyli co warto przeczytać

01

Jak zacząć korzystać ze Sklepów w mediach społecznościowych? Sprawdzone porady prosto od naszej Marketing Specialist Katarzyny znajdziecie tutaj:

02

Sytuacja związana z pandemią sprawiła, że rozwój e-handlu niesamowicie przyspieszył. Jak nadążyć za zmianami i rozwijać swój biznes? Koniecznie sięgnijcie do tego zbioru artykułów:

03

Czego marketingowcy mogą oczekiwać w przyszłym roku? O prognozowanych trendach, tym co się zmienia oraz tym, co pozostanie z nami na dłużej, możecie przeczytać w artykule:

04

O tym jak ważne są landingi w kampaniach PPC nie trzeba nikogo przekonywać. Ale jak stworzyć dobrze konwertujący? Poradnik o skutecznych CTA znajdziecie poniżej:

05

Zapraszamy do lektury podsumowania roku okiem SEOwca – o tym co się zmieniło, na co uważać i zwracać szczególną uwagę:

06

5 najczęstszych błędów popełnianych przy prowadzeniu bloga oraz o tym, jak ich unikać by tworzyć angażujący content:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry