Trending wskaże ciekawe dyskusje

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 01.2014
 

Facebook to serwis, w którym ludzie z całego świata spotykają się, by prowadzić rozmowy nie tylko dotyczące najważniejszych wydarzeń, ale także swoich znajomych lub marek. Zbiór opinii jest tak ogromny, ze Facebook postanowił nieco ułatwić dotarcie do dyskusji, które wzbudzają najwięcej emocji.

W styczniu serwis ogłosił wprowadzenie Trendingu, nowego produktu, który ma umożliwiać szybkie odnalezienie najbardziej ciekawych i angażujących rozmów. W rogu News Feedu, użytkownik zobaczy listę popularnych tematów. Lista jest spersonalizowana i odwołuje się do zainteresowań użytkownika. Teraz można kliknąć na dowolny nagłówek, by zobaczyć najciekawsze posty przyjaciół lub dyskusje toczące się na łamach ulubionego profilu.

Trending obecnie rozwija się w wybranych krajach, ma mieć również swoją mobilną wersję.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry