Umebluj swój biznes z Google – DevaGroup organizuje event z Google

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 10.2019
 
Umebluj swój biznes z Google – DevaGroup organizuje event z Google

Umebluj swój biznes z Google
DevaGroup organizuje event z Google

Czy wiesz, że Polska jest czwartym największym eksporterem mebli na świecie? Ze względu na ogromny potencjał rozwoju branży meblarskiej i wnętrzarskiej, wspólnie z Google przygotowaliśmy dedykowany event dla firm działających w tym sektorze. W warszawskiej siedzibie Google Polska właśnie trwa pilotażowe szkolenie „Marketing i eksport dla przemysłu meblarskiego. Umebluj swój biznes z Google”.

Przedstawiciele firm z branży meblarskiej, którzy przybyli na spotkanie poznają właśnie najlepsze praktyki Google Ads. Za chwilę dowiedzą się, jak przygotowywać odpowiednie treści na swoją stronę internetową. Podczas szkolenia zwrócimy uwagę na metody, które pomogą zwiększyć efektywność działań content marketingowych. Ważną częścią będą również informacje na temat tego, jak rozpocząć działania na zagranicznych rynkach oraz jak promować na nich swoje usługi.

Krzysztof Marzec podczas prezentacji

Oprócz dzisiejszego szkolenia przygotowujemy także raport dotyczący aktywności firm z branży meblarskiej w internecie. Podsumowanie, które stworzymy, będzie odpowiadało m.in. na pytanie: Jak wykorzystywany jest potencjał sieci do zdobywania klientów? Będzie można również dowiedzieć się z niego, jaki procent firm z branży meblarskiej działa aktywnie w internecie, z jakich narzędzi korzysta branża oraz jaką rolę odgrywa w tym sektorze komunikacja mobilna. Postaramy się również przybliżyć informacje na temat działów marketingu firm meblarskich, problemów, z którymi spotykają się w momencie rozpoczęcia działań online oraz tego, czy w swoich działaniach korzystają one z usług agencji zewnętrznych.

W raporcie chcemy zawrzeć zarówno informacje ogólne na temat podejmowanych działań promocyjnych w sieci, jak i kwestie techniczne np. najczęstsze błędy na stronach WWW, czy najczęściej wykorzystywane do promowania się słowa kluczowe.

Jeśli chcesz wypowiedzieć się w raporcie, zapraszamy do kontaktu!

Poniżej możecie sprawdzić, jak było na szkoleniu:

Szkolenie dla branży meblarskiej Google
Szkolenie dla branży meblarskiej Google

 

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry