AdUpdate #25 – nowości z Google

Paweł Wilk
Paweł Wilk
Archiwum 02.2018
 

AdUpdate #25


- nowości z Google

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości od Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

Google udostępnił pierwszy kurs nowego programu edukacyjnego dla kampanii Universal App wieńczący się certyfikatem. Zainteresowany jego tematyką? Zapisz się!

02

Zamierzasz przesiąść się na nowy interfejs AdWords? Obejrzyj materiał wideo od Google „Przegląd skuteczności” i dowiedz się jakie nowe możliwości stwarza on dla analizy danych kampanii.

03

Poznaj noworoczne postanowienia zespołu Gogole które możesz zastosować by zwiększyć skuteczność swoich kampanii AdWords.

04

Wiceprezes Google Lisa Gevelber przedstawia raport jak zmieniają się trendy wyszukiwania i jaki mają wpływ na skuteczność kampanii marketingowych.

05

Nieautoryzowany dostęp do konta Google AdWords może nieść za sobą bardzo kosztowne konsekwencje, a wbrew pozorom to nie wirusy, hakerzy czy słabe, słownikowe powielane hasła stanowią największe zagrożenie. Dowiedz się o czym powinieneś pamiętać.

Paweł Wilk
Były pracownik na stanowisku: SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Analytics, sfokusowany na osiąganiu celów biznesowych klientów. Prywatnie fan jazdy na rolkach i pasjonat rozwoju osobistego.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (15 głosów, średnia: 4,73 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991