Facebook Messenger

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 06.2014

Facebook Messenger to darmowa aplikacja przeznaczona na urządzenia przenośne, która umożliwia wymianę wiadomości na urządzeniach oraz błyskawiczny kontakt ze znajomymi. Aplikacja umożliwia podobną wymianę komunikatów jak klasyczne SMS-y. Facebook na komórkę umożliwia także przesyłanie grupowych wiadomości do kilku osób.

Facebook aplikacja na telefon

Facebook Messenger możemy pobrać na stronie www.fb.me/msgr lub odwiedzając sklep z aplikacjami na swoim urządzeniu mobilnym. Facebook na telefon dostępny jest na iPhone’ach, urządzeniach z systemami Android i Windows Phone oraz niektórych telefonach wielofunkcyjnych. Aplikacja umożliwia całkowicie bezpłatne przesyłanie wiadomości do znajomych z Facebooka w ramach prywatnego połączenia z internetem. Aplikacja umożliwia nie tylko kontakt z osobami, które również zainstalowały Facebook w telefonie, ale także ze znajomymi, którzy korzystają z serwisu na swoich komputerach.

Facebook Messenger umożliwia m.in. rozpoczynanie rozmów z kilkoma znajomymi, udostępnianie zdjęć, zameldowanie się w konkretnym miejscu, przesyłanie wiadomości do znajomych naszych znajomych, informację zwrotną o tym, czy znajomy odczytał wiadomość. Możemy również otrzymywać darmowe powiadomienia push w telefonie, umożliwiające natychmiastowe przeglądanie nowych wiadomości i przełączanie się między wieloma konwersacjami za pomocą powiadomień wewnątrz aplikacji. W ten sposób działania w ramach mobile Facebook mogą przebiegać płynnie.

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991