Firma Bilscy.info potwierdza jakość Audytu w wykonaniu Roiexperts.

Agnieszka Maciuk
Agnieszka Maciuk
Archiwum 01.2018

Firma Bilscy.info potwierdza jakość


Audytu w wykonaniu Roiexperts.

Audyty Adwords

Jako agencja specjalizująca się w prowadzeniu działań na rynku reklamy internetowej (SEO/SEM) przeprowadzamy także Audyty Adwords dla klientów, którzy chcą dowiedzieć się czy kampania jest prowadzona prawidłowo i jakie są jej dodatkowe możliwości.

Analizujemy kampanię w oparciu o dane statystyczne i szukamy sposobów na to aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Klient otrzymuje gotowe rozwiązania, wytłumaczone prostym językiem z informacjami co należy zrobić i dlaczego takie działanie usprawni kampanię. Więcej można dowiedzieć się z naszej podstrony: https://roiexperts.pl/audyty-adwords/.

Na konkretnym przykładzie – Bilscy.info

Firma Bilscy.info prowadzi sprzedaż bylin i cebul kwiatowych zarówno hurtowo jak i detalicznie. Przedsiębiorstwo posiada spory asortyment, dostępny na stronie: https://www.bilscy.info/ .

Nasza współpraca z firmą polegała na wykonaniu dokładnego Audytu z uwzględnieniem szans, możliwości oraz błędów w kampanii. Raport obejmował 23 strony tekstu i był wykonany w oparciu o dane z panelu Analytics. Zawierał konkretne przykłady i dokładnie wyjaśnienie każdego poruszanego aspektu.

Otrzymaliśmy od klienta podziękowanie za wykonaną pracę w postaci referencji. Bardzo cieszymy się, że audyt spełnił swoją rolę – był zrozumiały i użyteczny dla klienta.

 

Agnieszka Maciuk
SEM Specialist. Certyfikowany specjalista Google Ads (AdWords). Kończąc studia na specjalności Reklama i PR od zawsze stara się łączyć kreatywne podejście z analityką i pracą na konkretnych danych. Uważa, że to najlepszy sposób na stworzenie szeroko rozumianej formy reklamy, która będzie skuteczna. Zdobywając doświadczenie w warszawskich i krakowskich agencjach zafascynowała się tematyką SEM oraz Facebook Ads.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991