Firma Bilscy.info potwierdza jakość Audytu w wykonaniu Roiexperts.

Agnieszka Maciuk
Agnieszka Maciuk
Archiwum 01.2018
 
Firma Bilscy.info potwierdza jakość Audytu w wykonaniu Roiexperts.

Firma Bilscy.info potwierdza jakość
Audytu w wykonaniu Roiexperts.

Audyty Adwords

Jako agencja specjalizująca się w prowadzeniu działań na rynku reklamy internetowej (SEO/SEM) przeprowadzamy także Audyty Adwords dla klientów, którzy chcą dowiedzieć się czy kampania jest prowadzona prawidłowo i jakie są jej dodatkowe możliwości.

Analizujemy kampanię w oparciu o dane statystyczne i szukamy sposobów na to aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Klient otrzymuje gotowe rozwiązania, wytłumaczone prostym językiem z informacjami co należy zrobić i dlaczego takie działanie usprawni kampanię. Więcej można dowiedzieć się z naszej podstrony: https://roiexperts.pl/audyty-adwords/.

Na konkretnym przykładzie – Bilscy.info

Firma Bilscy.info prowadzi sprzedaż bylin i cebul kwiatowych zarówno hurtowo jak i detalicznie. Przedsiębiorstwo posiada spory asortyment, dostępny na stronie: https://www.bilscy.info/ .

Nasza współpraca z firmą polegała na wykonaniu dokładnego Audytu z uwzględnieniem szans, możliwości oraz błędów w kampanii. Raport obejmował 23 strony tekstu i był wykonany w oparciu o dane z panelu Analytics. Zawierał konkretne przykłady i dokładnie wyjaśnienie każdego poruszanego aspektu.

Otrzymaliśmy od klienta podziękowanie za wykonaną pracę w postaci referencji. Bardzo cieszymy się, że audyt spełnił swoją rolę – był zrozumiały i użyteczny dla klienta.

 

Agnieszka Maciuk
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowany specjalista Google Ads (AdWords). Kończąc studia na specjalności Reklama i PR od zawsze stara się łączyć kreatywne podejście z analityką i pracą na konkretnych danych. Uważa, że to najlepszy sposób na stworzenie szeroko rozumianej formy reklamy, która będzie skuteczna. Zdobywając doświadczenie w warszawskich i krakowskich agencjach zafascynowała się tematyką SEM oraz Facebook Ads.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry