Kampania Polskiej Akcji Humanitarnej jako Google Grants.

Agnieszka Maciuk
Agnieszka Maciuk
Archiwum 01.2018

Kampania Polskiej Akcji Humanitarnej


jako Google Grants.

O Polskiej Akcji Humanitarnej.

W poprzednim artykule pisaliśmy nieco o akcji Pajacyk zorganizowanej przez organizacje PAH. Wspomniane stowarzyszenie powstało w 1992 roku a ich podstawowym celem jest  pomoc osobom dotkniętym kryzysami humanitarnymi. Są to działania obejmujące tereny  konfliktów zbrojnych oraz katastrof naturalnych. Wartości stowarzyszenia takie jak walka o życie i zdrowie tamtejszej ludności sprawiają, że czujemy podziw związany z tak szlachetną inicjatywą. 

Co to jest Google Grants?

Jest to program charytatywny stworzony przez Google już w 2003 roku. Dzięki niemu wiele stowarzyszeń non-profit na całym świecie może reklamować się w Adwords całkowicie za darmo. To umożliwia przekazywanie światu informacji związanych z konkretną formą pomocy w postaci reklam tekstowych. Budżet takich działań to około 10 000 USD na miesiąc, czyli naprawdę wiele osób dowie się o reklamowanej akcji. Więcej o programie można dowiedzieć się ze strony: https://www.google.pl/intl/pl/grants/.

Nasze działania dla Polskiej Akcji Humanitarnej.

Roiexperts w ramach programu Google Grants prowadzi działania dla PAH. Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii stowarzyszenia. Na bieżąco optymalizujemy kampanie i wprowadzamy zmiany aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać dany budżet. Doradzamy organizacji wyciągając wnioski z danych w Adwords i Analytics i wspólnie docieramy do wielu osób, którzy mogą zareagować. Byle więcej kampanii w dobrej sprawie!

Agnieszka Maciuk
SEM Specialist. Certyfikowany specjalista Google Ads (AdWords). Kończąc studia na specjalności Reklama i PR od zawsze stara się łączyć kreatywne podejście z analityką i pracą na konkretnych danych. Uważa, że to najlepszy sposób na stworzenie szeroko rozumianej formy reklamy, która będzie skuteczna. Zdobywając doświadczenie w warszawskich i krakowskich agencjach zafascynowała się tematyką SEM oraz Facebook Ads.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991