RoiExperts dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Sara Bis
Sara Bis
Archiwum 06.2018
 
RoiExperts dla Polskiej Akcji Humanitarnej

RoiExperts dla
Polskiej Akcji Humanitarnej

Współpraca RoiExperts i PAH

Dla naszego Partnera prowadzimy działania w ramach projektu Google Grants. Program ten oferuje organizacjom non-profit uzyskanie nawet 10 000 USD miesięczne na prowadzenie kampanii w systemie AdWords. Jednocześnie wiąże się z dodatkowymi obostrzeniami i wymaganiami co do jakości prowadzonego konta. Dlatego nasi dedykowani specjaliści na bieżąco monitorują wyniki kampanii i wprowadzają konieczne optymalizacje aby spożytkować przyznany budżet w sposób jak najbardziej efektywny.

Cieszy nas nie tylko pomaganie, ale też fakt jakie niesie ze sobą efekty. Kładziemy nacisk na to by nasz wspólny wysiłek pozwolił dotrzeć do jak największej liczby osób, zachęcając je do podjęcia działania. Nasz Partner również wypowiedział się na temat naszej współpracy, a jego opinię znajdziecie w poniższych referencjach.

Referencje PAH

 

 

My pomagamy

Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać działania jednej z największych polskich organizacji charytatywnych. Oprócz współpracy zawodowej angażujemy się również w pomoc podopiecznym jednej z inicjatyw Polskiej Akcji Humanitarnej, a mowa o akcji Pajacyk.

Program działa od 1998 roku organizując posiłki dla niedożywionych dzieci. Nasza firma wspomaga projekt przekazując na jego rzecz równowartość kosztów jednego posiłku za każdą wystawioną dla naszych klientów fakturę. Dzięki temu jesteśmy w stanie miesięcznie zafundować obiady dla ponad pięćdziesięciu dzieciaków miesięcznie. Dla nas to pół setki szczęśliwszych buź. Do tej pory w ramach zaangażowania w akcję Pajacyk udało się nam zapewnić dzieciom 592 obiady.

 

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyła nas Polska Akcja Humanitarna wybierając właśnie naszą agencję. O tym jak wywiązujemy się z powierzonych nam zadań najlepiej wypowiedział się sam Partner tych działań w przesłanych nam referencjach.

 

PAHPolska Akcja Humanitarna – to organizacja pozarządowa, która zajmuje się pomocą osobom dotkniętym kryzysami humanitarnymi. Działają w krajach poszkodowanych w wyniku katastrof naturalnych lub prowadzonych na ich terenie działań wojennych. Niezłomność i heroizm podejmowanych przez tych ludzi akcji budzi podziw i motywuje. Nasz zespół również.

Sara Bis
Były pracownik w ROI Experts na stanowisku SEM Specialist. Absolwentka studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Opolskim oraz Szkoły Performance Marketingu - Marketing Masters. W RoiExperts poskramiaczka klawiatury i tekstów na każdy temat. Prywatnie gaduła zakochana w grach wszelkiej maści. Uwielbia kontakt z ludźmi i ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry