SeoStories – podsumowanie semowego tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 08.2012
 

Przeglądanie setek witryn internetowych, dotarcie do najistotniejszych treści z punktu wiedzenia prowadzenia kampanii SEM to bardzo pracochłonna praca, dlatego naszym celem jest dostarczenie wam listy najciekawszych newsów z ostatniego tygodnia.

Nasze SeoStories to cotygodniowa porcja linków do najciekawszych publikacji ze świata marketingu wyszukiwarek. W naszych raportach znajdziecie najnowsze wiadomości z portali, stron i blogów o tematyce SEM. Dzięki nam będziecie zawsze na bieżąco.

W dzisiejszym wydaniu mamy dla was kilka rzeczy wartych przeczytania.

Mariusz Gąsiewski udostępnił Global Business Map, niezwykle interesujący raport, w którym możemy poznać liczby dot. rynku reklamowego w interncie w  48 krajach świata, to świetny materiał do anliz i planowania kampanii dla klientów poza granicami naszego kraju.

http://www.ittechnology.us/global-business-map-ciekawe-dane-od-google/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+MarketingWInternecie+%28Marketing+w+internecie%29

Obszerna informacja na temat pierwszego polskiego Google+ HangOut dotyczące SEO.

http://www.silesiasem.pl/polski-seo-hangout-na-zywo

Konferencja SES San Francisco 2012 wzbudza wiele emocji w światku SEM, ciekawa relacja ze spotkania branży internetowej z Mattem Cuttsem na stronie:

http://www.stateofsearch.com/matt-cutts-ses-san-francisco/

Krótka, ale treściwa notka od Saubrabh Sharma, w której obwieszcza przyznanie nowych URLi profilom celebrytów i znanym markom na Google Plus.

https://plus.google.com/u/0/109179785755319022525/posts/aWREtiDhse2

Na blogu SeoMoz możemy poznać kilka pomysłów jak pozyskiwać linki dla witryny klienta.

http://www.seomoz.org/blog/eight-link-building-tips-whiteboard-friday

Następna dawka najciekawszych newsów już za tydzień!

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry