Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Europie, o których musisz wiedzieć!

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Europie, o których musisz wiedzieć!

Konferencje SEO i SEM
w Europie

Konferencje SEO i SEM to świetny sposób na poszerzanie swojej wiedzy i czerpanie inspiracji na nowe i właściwe działania, które pomogą w promocji w sieci.

Przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym zebraliśmy listę najważniejszych i najbardziej popularnych wydarzeń i konferencji związanych z SEO i SEM w krajach Europy.

Lista wydarzeń i konferencji stworzona została w oparciu o informacje dostępne w sieci oraz informacje od specjalistów z wybranych krajów.

Poniżej przedstawiamy listę krajów, wraz z odbywającymi się w nich wydarzeniami.

[Artykuł jest przez nas na bieżąco uzupełniany :)]

 

 

Konferencje i wydarzenia SEO i SEM w Anglii england, flag icon

Anglia to kraj, w którym liczba wydarzeń związanych z SEO i SEM jest naprawdę spora, dlatego wybraliśmy dla was tylko 12 najpopularniejszych. O to one:

england, flag icon Festival of Marketing (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Londyn

Festiwal of Marketing to wydarzenie, na którym dostępnych jest równolegle aż 12 scen, na których prowadzone są prelekcje związane z szeroko pojętym Marketingiem. Konferencja organizowana Wydarzenie organizowane jest corocznie w Londynie.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 2 dniach 23.03 – 25.03.2022 r.

england, flag icon BrightonSEO (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Brighton

BrightonSEO to konferencja o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Odbywa się dwa razy do roku w Brighton. Jest to jedno najpopularniejszych wydarzeń dotyczących SEO w Europie.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 6.04.2022 r. Na tegorocznej scenie BrightonSEO wystąpi również nasz CEO Krzysztof Marzec z tematem “How to win users’ hearts with excellent Google Ads copy”.

england, flag icon eTail Europe (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Londyn

eTail Europe to dwudniowe wydarzenie e-commerce, którego celem jest edukacja właścicieli biznesów w kierunku e-commerce oraz sprzedaży w trybie omnichannel, strategii pozyskiwania ledaów oraz skutecznej sprzedaży.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 25.04 – 26.04.2022.

england, flag icon eComm Live (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Belfast (oraz streaming online)

eComm Live to najważniejsza w Irlandii konferencja, połączona ze szkoleniem poświęconym tematyce eCommerce. Konferencja skupia społeczność przedsiębiorców eCommerce, liderów branż, sprzedawców oraz agencji i freelancerów współpracujących z klientami. Celem konferencji jest nauka m.in. rozwijania marek, skalowania sprzedaży, przedstawienie skutecznych tricków ekspertów e-commerce.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 27.04 – 28.04.2022.

england, flag icon MMA Impact London (www)

Tematyka: Mobile Marketing, lokalizacja: Londyn

MMA Impact London to europejska edycja wydarzenia MMA Impact, które oprócz stolicy Wielkiej Brytanii odbędzie się w tym roku w Johannesburgu (Afryka Południowa) oraz Mumbaju (Azja). Tematem konferencji jest mobile marketing a w jego ramach przygotowanie odpowiedniej struktury pod sprzedaż produktów, usług oraz pozyskiwanie leadów poprzez infrastrukturę mobile. W ramach konferencji przewidziany jest 1 dzień wystąpień przedstawicieli marek takich jak: Shell, Mercedes-Benz, Amazon, czy Google.

Konferencja odbędzie się 05.05.2022.

england, flag icon Savant eCommerce Londyn (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Londyn

Londyńska edycja Savant eCommerce, która w tym roku zagości również w Sztokholmie i Kopenhadze. Savant eCommerce to wydarzenie międzybranżowe dla wszystkich sektorów, w tym mody, elektroniki użytkowej, dóbr luksusowych, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych. Konferencja skupia ponad 120 ekspertów eCommerce i liderów branż, którzy chcą wyprzedzać najnowsze trendy i osiągnięcia w eCommerce. Obecni będą zarówno sprzedawcy detaliczni typu pure-player, omnichannel, a także detaliści B2B i B2C.

Konferencja odbędzie się 14.06 – 15.06.2022.

england, flag icon SearchLove Conference (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Londyn

SearchLove Conference to dwudniowe wydarzenie o SEO i SEM, na którym czołowi specjaliści pokazują jak skutecznie promować się w sieci. Organizowane corocznie w 3 krajach, w tym w Londynie. Poruszane są tutaj tematy od analityki i optymalizacji stron, aż po płatne sposoby promocji w sieci.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 17.10 – 18.10.2022 r.

england, flag icon UnGagged (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Londyn

UnGagged to dwudniowa konferencja, która w całości poświęcona jest tematyce SEO i SEM organizowana w Londynie. Dwa dni, to czas, w którym poruszane są wszystkie najważniejsze aspekty działań związanych z promocja firmy w sieci. Program konferencji ułożony został tak, aby pokryć wszystkie najważniejsze aspekty promocji: od SEO (w tym seo technicznego i lokalnego), PPC, SEM, content marketing aż analitykę internetową i wiele więcej. Ostatnia edycja odbyła się 11.06.2018 roku i trwała aż 3 dni.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 11.07 – 13.07.2022 r.

england, flag icon DigiMarCon UK (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Londyn

GigiMarCon UK to dwudniowa konferencja marketingowa, która organizowana jest corocznie w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Wystąpienia omawiają ideę i sposoby na budowaniu ruchu, zwiększanie świadomości marki, poprawie obsługi klienta i poznawaniu najnowszych narzędzi cyfrowych.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 08.09 – 09.09.2022 r.

england, flag icon Hero Conf London (www)

Tematyka: PPC, lokalizacja: Londyn

HeroConf to dwudniowa konferencja przeznaczona dla Account Managerów, analityków kont, specjalistów SEM i właścicieli firm, którzy chcą mieć większy wgląd w przygotowywane dlań reklamy. W ramach konferencji wystąpi 40 prelegentów z branży SEM, którzy przyszykowali prelekcje w ramach 4 ścieżek tematycznych obejmujących każdy rodzaj płatnego wyszukiwania i mediów społecznościowych.

Konferencja odbędzie się 18.07 – 19.07.2022.

england, flag icon eCommerce Expo (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Londyn

Dwa dni targów e-commerce, na których zaprezentuje się ponad 10 000 sprzedawców i marek oraz 300 wiodących dostawców rozwiązań w branży. W ramach wydarzenia przewidziane są również wystąpienia w różnorodnych blokach tematycznych od modelu operacyjnego przedsiębiorstwa, przez handel transgraniczny i międzynarodowy, po przyszłość marketingu cyfrowego.

Konferencja odbędzie się 28.09 – 29.09.2022.

england, flag icon SearchLove Conference (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Londyn

SearchLove Conference to dwudniowe wydarzenie o SEO i SEM, na którym czołowi specjaliści pokazują jak skutecznie promować się w sieci. Organizowane corocznie w 3 krajach, w tym w Londynie. Poruszane są tutaj tematy od analityki i optymalizacji stron, aż po płatne sposoby promocji w sieci.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 17.10 – 18.10.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Austrii austria, flag icon

W Austrii odbywa się kilka ważnych konferencji poruszających różne dziedziny marketingu, od SEO poprzez Branding aż po Experience Marketing. Zobaczcie, gdzie warto się udać, by zdobyć wiedzę i doświadczenie we wszystkich tych dziedzinach.

austria, flag icon International Conference on Global Marketing and Branding (www)

Tematyka: Global Marketing, Branding, lokalizacja: Wiedeń

Międzynarodowa konferencja na temat globalnego marketingu i brandingu ma na celu zgromadzenie czołowych naukowców akademickich, badaczy i badaczy naukowych w celu wymiany i dzielenia się swoimi doświadczeniami i wynikami badań we wszystkich aspektach globalnego marketingu i brandingu. Zapewnia również wiodącą interdyscyplinarną platformę dla badaczy, praktyków i pedagogów do prezentacji i omawiania najnowszych innowacji, trendów i obaw, a także praktycznych wyzwań i rozwiązań przyjętych w dziedzinie globalnego marketingu i brandingu.

Termin wydarzenia to: 23.06 – 24.06.2022 r.

austria, flag icon International Conference on Digital Business and Marketing (www)

Tematyka: Digital Business i Marketing, lokalizacja: Wiedeń

Międzynarodowa konferencja o tematyce cyfrowego biznesu i marketingu, której celem jest zjednoczenie czołowych ekspertów i badaczy w celu wymiany doświadczeń i praktyk we wszystkich aspektach cyfrowego biznesu i marketingu. Materiały z konferencji są później dostępne również w formie specjalnej edycji czasopisma po konferencyjnego.

Konferencja odbywa się: 29.07 – 30.07.2022 r.

austria, flag icon World Usability Congress (www)

Tematyka: Experience Marketing, lokalizacja: Graz

Dwudniowa konferencja na żywo wypełniona spotkaniami i prelekcjami ponad 500 ekspertów UX, managerów i właścicieli biznesów. W konferencji udział wezmą specjaliści z marek takich jak: Google, konversionsKRAFT, czy też Intel Corporation.

Termin wydarzenia to: 11.09 – 13.09.2022 r.

austria, flag icon OMX (www

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Salzburg

OMX to całodniowa konferencja organizowana w Salzburgu. Jej tematyka poświęcona jest szeroko rozumianemu marketingowi internetowemu, z którego prelekcje prowadzone są na 3 scenach. Konferencja poprzedzona jest dwudniowym cyklem płatnych szkoleń, które wykupić można w ramach pakietu oraz indywidualnie. Dzień po OMX, w Salzburgu odbywa się druga partnerska konferencja SEO SEOKomm.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 17.11. 2022 r.

austria, flag icon SEOKomm (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Salzburg

SEOKomm to coroczna, całodniowa konferencja SEO organizowana w Salzburgu. Na wydarzeniu wysłuchać można wielu prelegentów, którzy występują równolegle na 3 scenach. Jest to konferencja partnerska OMX, która odbywa się dzień po w tym samym miejscu. Każdy z nich porusza tematy związane z SEO i pozycjonowaniem stron www. Wszystkie prelekcje zwieńczone są spotkaniem networkingowym.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 18.11.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Szwajcarii flag, switzerland icon

Na mapie szwajcarskich konferencji nie znajdziemy wielu pozaznaczanych punktów, jednak niewątpliwie dwie konferencje, które tutaj wymieniliśmy, warte są uwagi, jeżeli tylko macie wolny termin.

flag, switzerland icon SCORE! (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Zurich

SCORE! to efekt połączenia dwóch największych szwajcarskich konferencji o tematyce handlu, czyli: Konferencji Connect – Digital Commerce (w skrócie #dcomzh) i Connecta Bern w celu wymiany doświadczeń i wiedzy na temat szeroko rozumianego e-commerce. W ramach konferencji przewidziano 12 wystąpień ekspertów e-commerce w formule Masterclass oraz 9 prelekcji, które zostaną wygłoszone na scenie głównej konferencji.

Data wydarzenia to: 1.06.2022 r.

flag, switzerland icon Zurich Digital Marketing Conference (www)

Tematyka: Digital Marketing, lokalizacja: Zurich

Premierowa konferencja na temat marketingu cyfrowego skierowana do specjalistów z Austrii. Zurich Digital Marketing Conference to dwudniowa konferencja na żywo ze streamingiem online. W jej trakcie omawiane będą tematy takie jak: wzmocnienie lojalności klientów, zwiększenie liczby generowanych leadów, poszerzanie świadomości marki, czy też poprawa obsługi Klienta.

Data konferencji to: 08.09 – 09.09.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Holandiiflag, netherlands, the icon

W kraju Tulipanów znajdziecie aż 8 interesujących konferencji marketingowych, na które warto się wybrać. Zapraszamy do zapoznania się z ich terminarzem.

flag, netherlands, the icon Product Marketing Summit (www)

Tematyka: Web Technologies, lokalizacja: Amsterdam

W maju 2022 roku Product Marketing Summit zgromadzi Managerów Produktu z największych światowych firm i najszybciej rozwijających się startupów w Amsterdamie, którzy podzielą się historiami swoich sukcesów w temacie marketingu produktowego oraz sprzedaży. Product Marketing Summit to 20 wystąpień prelegentów z firm takich jak Miro, czy Booking.com.

Data konferencji to 17.05.2022 r. Konferencja jest przewidziana w ramach serii wydarzeń Product Marketing World o międzynarodowym zasięgu.

flag, netherlands, the icon Savant eCommerce Amsterdam (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Amsterdam

Holenderska odsłona Savant eCommerce to case studies, interaktywne panele dyskusyjne i okrągłe stoły, gdzie poruszone zostaną tematy takie jak: rozwój e-commerce po pandemii, szybko zachodzące zmiany w zakresie strategii omnichannel, sposoby wykorzystania marketplace w najbardziej efektywny i optymalny sposób oraz personalizacja podróży klientów w świecie coraz uboższych danych. Savant eCommerce Amsterdam to dwudniowa konferencja z ponad 30 prelekcjami, skupiająca ponad 200 seniorów e-commerce.

Termin wydarzenia to: 31.05 – 01.06.2022 r.

flag, netherlands, the icon Friends of Search (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: De Kromhouthal

Friends of Search to wydarzenie SEO organizowane co roku w De Kromhouthal, które po raz ostatni odbyło się 8 lutego 2018 roku. Najbliższa, już szósta edycja ma być jedną z największych w historii. Agenda eventu poświęcona jest w całości SEO.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 14.06.2022 r.

flag, netherlands, the icon B2B Online Connect (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Amsterdam

B2B Online Connect to spotkanie, na którym dyrektorzy ds. handlu cyfrowego, handlu elektronicznego i marketingu cyfrowego wiodących brytyjskich producentów spotykają się ze swymi odpowiednikami z Holandii w celu wymiany doświadczeń, porównania efektów, wdrożenia nowych rozwiązań dotyczących marketingu i handlu elektronicznego. Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszego uzyskania zaproszenia, które są ograniczone i przeznaczone dla 60 wiodących producentów z Wielkiej Brytanii.

Termin wydarzenia: 14.06 – 15.06.2022 r.

flag, netherlands, the icon Amsterdam Affiliate Conference (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Amsterdam

Amsterdam Affiliate Conference to 4 dniowa konferencja marketingowa, która jest częścią iGB Live!. Cześć właściwa – to jest prelekcji trwa 3 dni. Oprócz Amsterdamu odbywa się ona co roku w wielu innych lokalizacjach Europy. Na wydarzeniu wysłuchać można prelekcji SEO i SEM oraz te dotyczące ogólnie marketingu internetowego.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 5.07 – 8.07.2022 r.

flag, netherlands, the icon DigiMarCon Europe 2022 (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Amsterdam i online

Czwarta doroczna konferencja i wystawa DigiMarCon Europe powraca w dniach 8.09 – 9.09.2022 na kultowy stadion Johan Cruijff ArenA w Amsterdamie w Holandii. Będą to dwa dni wypełnione najlepszymi praktykami marketingu cyfrowego, najnowszymi trendami, praktycznymi rozwiązaniami, strategią i networkingiem. Pojawią się też nowe technologie, np. AdTech, MarTech i SaaS.

Konferencja odbędzie się w dniach 08.09.- 9.09.2022 r.

flag, netherlands, the icon The Conference (www)

Tematyka: conversation Marketing, lokalizacja: Texel

Konferencja wcześniej znana jako Conversion Hotel to spotkanie pasjonatów marketingu cyfrowego, którzy  optymalizacji spędzą weekend na wyspie Texel, dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami z zakresu Marketingu Produktowego, UX i analizy danych.

Konferencja odbywa się: 18.11 – 20.11.2022 r. 

flag, netherlands, the icon Digital Marketing World Forum (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Amsterdam

Digital Marketing World Forum to kolejna warta uwagi dwu dniowa konferencja, która organizowana jest również w Amsterdamie. Występuje na niej blisko 40 prelegentów, którzy są czołowymi postaciami znanych marek. Na wydarzeniu usłyszeć można m.in. o content marketingu, UX, SEO i social mediach. Bliźniacza konferencja odbywa się również w Londynie.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 21.11 – 22.11. 2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Niemczech flag, germany icon


W przypadku Niemiec, zauważalne jest mocne nasycenie dużymi konferencjami, poruszającymi wszystkie aspekty marketingu.

flag, germany icon SMX Munich (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Monachium.

SMX Munich to coroczna, dwudniowa konferencja poświęcona SEO i SEM, która organizowana jest w Monachium. Jest to jedno z największych wydarzeń w Europie. Prelekcje prowadzone są równolegle aż na 7 salach, przez dwa dni, od godziny 8:00 do 18:00. SMX oferuje ogromną dawkę wartościowej wiedzy z zakresu marketingu w sieci.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16.03 -17.03. 2022 r.

flag, germany icon d3con (www)

Tematyka: Digital Advertising, lokalizacja: Hamburg 

d3con to największa konferencja poświęcona przyszłości reklamy cyfrowej. W trakcie wydarzenia poruszane będą tematy m.in. budowania strategii marketingu cyfrowego, strategii omnichannel, Marketing automation i marketing AI. d3con to 2 dni paneli dyskusyjnych, prezentacji i podcastów na żywo, to ponad 1500 gości, w tym: reklamodawców, agencji, wydawców oraz dostawców innowacyjnych technologii i platform.

Najbliższa konferencja już: 26.04 – 27.04.2022 r.

flag, germany icon Rheinwerk Online Marketing Konferenz (www)

Tematyka: Digital Marketing, lokalizacja: Kolonia, online

Trzy dni: cyfrowa konferencja, warsztaty i kursy masterclass. Ponad 20 prelekcji w ramach 3 ścieżek tematycznych, na tematy związane ze strategią marketingową, SEO, marketingiem treści, storytellingiem,  analizą danych i nie tylko.

Wydarzenie odbywa się online w dn. 03.05 – 05.05.2022 r. 

flag, germany icon E-commerce Berlin Expo (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Berlin

200 wystawców, 50 prelegentów i networking wśród ponad 8000 uczestników – tak w liczbach przedstawiają się jedne z największych targów e-commerce w Europie. Tegoroczna edycja to 5 scen, na których prelekcje wygłoszą największe sławy e-commerce, digital marketingu, liderzy topowych europejskich marek.

Targi oraz towarzyszące im prelekcje odbędą się 05.05.2022 r.

flag, germany icon O.M.R Festival (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Hamburg.

O.M.R Festival to dwudniowe wydarzenie marketingowe, które organizowane w Hamburgu, w Niemczech. W ramach wydarzenia dostępnych jest wiele wartościowych prelekcji, które dotyczą tematyki związanej z marketingiem internetowym.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 17.05 – 18.05. 2022 r.

flag, germany icon Contra (www)

Tematyka: Conversation Marketing, lokalizacja: Düsseldorf

10, urodzinowa edycja konferencji Contra, 3 dni, 2500 uczestników i ponad 30 występów prelegentów na dwóch scenach – tak zapowiada się wydarzenie organizowane w niemieckim Düsseldorfie. W ramach konferencji poruszane będą tematy takie jak: psychologia sprzedaży, branding, pozycjonowanie, optymalizacja konwersji, czy też social media marketing. Wszystko, co chcecie wiedzieć o conversation marketingu w pigułce.

Data konferencji: 01.06 – 03.06.2022 r.

flag, germany icon Growth Marketing Summit (www)

Tematyka: Growth Marketing, lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Światowa konferencja na temat rozwoju cyfrowego. 12 prelekcji na tematy związane z optymalizacją i wzrostem konwersji w e-commerce, maksymalnym wykorzystaniem GA4 do analizy ruchu na stronie i nie tylko. Celem konferencji jest przedstawienie sposobów na zróżnicowane skalowanie konwersji, oparte na danych i zorientowane na Klienta.

Konferencja odbywa się: 15.06.2022 r.

flag, germany icon DMEXCO (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Kolonia.

DMEXCO to expo i konferencja marketingowa organizowana w Kolonii, która trwa 2 dni. Jest to bardzo rozbudowane wydarzenie, na którym wysłuchać można wybitnych ekspertów z wielu branż marketingu internetowego. Prelekcje prowadzone są równolegle na wielu scenach.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 21.09 – 22.09.2022 r.

flag, germany icon K5 FUTURE RETAIL CONFERENCE 2018 (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Berlin

K5 FUTURE RETAIL CONFERENCE 2018 to konferencja marketingowa, która odbywa się w Berlinie, w Niemczech. Jest to dwudniowe wydarzenie, na którym prelekcje prowadzone są równocześnie na 4 scenach.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 29.06 – 30.06.2022 r.

flag, germany icon SMX Advanced Europe 2022 (www)

Tematyka: SEO i PPC, lokalizacja: Berlin

SMX Advanced to dwudniowa konferencja o poziomie eksperckim, przeznaczona dla zaawansowanych marketerów i pozycjonerów. Formuła opiera się na szybkich prelekcjach fachowców w swoich dziedzinach uzupełnionych sesjami pytań i odpowiedzi. Poruszane są zagadnienia zarówno pozycjonowania SEO, jak i optymalizacji technicznej stron, Core Web Vitals, efektywne sposoby na zwiększenie konwersji i zmniejszenie stawek za reklamy Google Ads i inne.

Termin konferencji to: 29.09 – 30.09.2022 r.

flag, germany icon App Promotion Summit (www)

Tematyka: Mobile Marketing, lokalizacja: Berlin

Celem konferencji jest przekazanie wiedzy na temat marketingu rozwojowego oraz marketingu w aplikacjach od najbardziej cenionych ekspertów w tej dziedzinie. W ramach konferencji przewidziano aż 4 dni wystąpień ponad 50 prelegentów. Agenda wydarzenia obejmuje sposoby napędzania rozwoju aplikacji poprzez influencer marketing, App Store Optimization (ASO), pozyskiwanie użytkowników, media społecznościowe, analitykę, zaangażowanie i retencję.

Data konferencji to: 1.12 – 08.12.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Polsce flag, poland icon

Na mapie Polski również nie brakuje marketingowych konferencji, na których warto się pojawić. My ze swej strony naturalnie polecamy naszą, 19 edycję semKRK, która odbędzie się w formule BIG już 15 czerwca. To jednak nie jedyne wydarzenie, które warto zapisać w swoim kalendarzu.

flag, poland icon Mobile Trends Conference (www)

Tematyka: Mobile, SEO, SEM, UX,  lokalizacja: Kraków 

Coroczne święto branży mobile w tym roku po raz dziewiąty! Mobile Trends Conference ’22 już 17 i 18 marca stacjonarnie w Krakowie. Największa w Polsce cykliczna konferencja poświęcona nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, UX, UI, trendom oraz marketingowi w branży mobile. Znajdziesz tutaj wystąpienia wyjątkowych ludzi, inspiracje oraz nadchodzące trendy. Event poprowadzi Jarosław Kuźniar!

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 17.03 – 18.03.2022 r.

flag, poland icon  I Love Marketing (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Warszawa

I Love Marketing to duża konferencja marketingowa, która organizowana jest przez sprawny.marketing w Warszawie. Zazwyczaj odbywa się co roku i zapewnia uczestnikom dawkę dużej ilości wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Znajdziecie tutaj informacje na temat SEO, SEM jak i Social Mediów. Warto wspomnieć, że w tym roku organizowane jest również wydarzenie poświęcone stricte branży influcencerów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 17.05 – 20.05.2022 r.

flag, poland icon SEO & Content Camp (www)

Tematyka: SEO, Content, Content Marketing, lokalizacja: Szczyrk

SEO & Content Camp, czyli 3 dni konferencji petardy to debiut na marketingowej mapie eventowej! Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu, w samym sercu Szczyrku. Oprócz merytorycznych konferencji i zdobywania wiedzy na uczestników czeka masa atrakcji w iście góralskim klimacie. Wśród prelegentów eventu znalazł się nasz CEO Krzysztof Marzec, który opowie jak z pomocą Google można ulepszyć audyt swojej strony www. To wydarzenie, na którym trzeba być!

Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się 05.05 – 07.05.2022 r.

flag, poland icon semKRK #19 BIG (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Kraków.

Konferencja semKRK to wydarzenie, które okrzyknięte zostało mianem „SEMowego barcampu”. Każdorazowo odbywa się w wyznaczonym przez organizatorów miejscu na terenie Krakowa. Wszystkie prelekcje dotyczą SEO i SEM oraz aktualnych trendów w marketingu internetowym. Na wydarzeniu występują również prelegenci z zagranicy Mniejsze edycje przeplatane są tzw. edycją BIG, która nastawiona jest na przyjęcie nawet pół tysiąca osób.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 15.06.2022 r.

flag, poland icon SEO Poland Conference (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Kraków

SEO Poland Conference to duża konferencja, która zgromadzi 12 ekspertów i aż 1000 uczestników! Ten event to nie tylko duża dawka branżowej wiedzy. Całe wydarzenie odbędzie się w formie zaplanowanego spektaklu ze zwrotami akcji oraz grą świateł i dźwięków. 

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 16.09.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Portugalii flag, portugal icon

Portugalia to kraj, w którym odbywają się dwa duże i znany wydarzenia: Web Summit i ClickSummit.

  ClickSummit (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Lizbona.

ClickSummit to wydarzenie, którego piąta edycja odbędzie się jeszcze w tym roku. Wybitni specjaliści podzielą się ze słuchaczami swoimi strategiami oraz narzędziami, które wykorzystują na co dzień podczas pracy i działań marketingowych.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w drugiej połowie 2022  r.

 Web Summit (www)

Tematyka: Marketing i technologie, lokalizacja: Lizbona.

Web Summit to jedna z największych konferencji marketingowych w Europie, która porusza również tematy związane z nowoczesnymi technologiami. Całe wydarzeni trwa 3 dni, a prelekcje organizowane są równocześnie na wielu scenach. W ramach konferencji wysłuchać można przedstawicieli wielu znanych firm, czy osób zajmujących się najnowszymi i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Ze względu na swoją obszerność, każdy znajdzie tutaj cos dla siebie. Mnogość wystąpień, wymaga jednak wcześniejszego zaplanowania planu poruszania się po kalendarzy wystąpień.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 1.11 – 4.11.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Hiszpanii 

Hiszpania obfituje w ciekawe i rozwijające konferencje marketingowe. Możecie wybierać wydarzenia o zróżnicowanej tematyce, jednocześnie ciesząc się piękną pogodą, która zapewnia lokalizacja.

  I-COM Global Summit (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: San Sebastian

I-COM Global Summit to kolejna znana i dużo konferencja marketingowa, która ściąga do Hiszpanii specjalistów i prelegentów z całej Europy. Wydarzenie rozplanowane jest zazwyczaj aż na 4 dni prelekcji.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6.06 – 9.06.2022 r.

Digital 1to1 Summer (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Barcelona

Digital 1to1 Summer 2 – dniowe targi z liderami branży cyfrowej. W tym roku można spodziewać ponad 250 uczestników. Formuła targów to przede wszystkim networking i spotkania 1 na 1 pośród wystawców, marketerów i agencji e-commerce oraz marketingowych. W tym roku organizatorzy przewidzieli ponad 1500 takich spotkań.

Wydarzenie odbywa się: 8.06. – 09.06.2022.

  SEOntheBeach (www)

Tematyka: SEO, Lokalizacja: La Manga.

SEOntheBeach to wydarzenie zupełnie inne od wszystkich pozostałych. Prelekcje i wykłady połączone są tutaj ze świetną zabawą na plaży, podczas której nawiązać można wiele kontaktów biznesowych. Wydarzenie w całości poświęcone jest SEO i networkingowi. Ostatnia edycja wydarzenia odbyła się w czerwcu 2018 roku.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 17.06 -18.06. 2022 r.

Congreso SEO Professional (www)

       Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Madryt

       Congreso SEO Professional to kongres profesjonalistów, na którym freelancerzy, specjaliści i założyciele agencji SEO dzielą się swoją wiedzą z zebraną publicznością. Jest to wydarzenie,             które odbywa się co roku w Madrycie, oprócz SEO można wysłuchać tutaj również prelekcji o SEM. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 29.06.2019 r.

Digital Marketing & eCommerce (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Barcelona

Konferencja Digital Marketing & eCommerce ma na celu zgromadzenie czołowych marketerów i przedsiębiorców e-commerce, w celu wymiany doświadczeń na temat wszelkich aspektów handlu elektronicznego i marketingu cyfrowego. To też platforma do prezentacji i omawiania najnowszych przełomów, trendów i obaw, a także praktycznych wyzwań i rozwiązań przyjętych w dziedzinie e-commerce i marketingu cyfrowego.

Data konferencji to: 29.06 – 30.06.2022 r. 

 Affiliate World Europe (www)

Tematyka: Sieci afiliacyjne, lokalizacja: Barcelona

Affiliate World Europe to jedna z największych konferencji dot. sieci afiliacyjnych w Europie. Jest to trzydniowa konferencja, na której wystąpi łącznie ponad 50 prelegentów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6.07 -7.07.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Irlandii flag, ireland icon

Jeżeli wybieracie się w tym roku do Irlandii, koniecznie zerknijcie do kalendarza tamtejszych konferencji marketingowych.

flag, ireland icon Product Marketing Summit (www)

Tematyka: Web technologies, lokalizacja: Dublin

W czerwcu 2022 r. Product Marketing Summit zgromadzi największą społecznuść Product Marketing Managerów z największych światowych firm i najbardziej obiecujących startupów w Dublinie. Występujący w trakcie konwentu mówcy podzielą się ze sobą case studies oraz historiami sukcesów w rozwijaniu biznesu oraz wyzwań w zakresie marketingu produktowego oraz sprzedaży produktów.

Data konferencji to: 22.06 – 23.06.2022 r.

flag, ireland icon DigiMarCon Ireland (www)

Tematyka: Digital Marketing, lokalizacja: Dublin

Irlandzka edycja popularnego festiwalu digital marketingu, który odbywa się w innych miastach na całym świecie. W ramach tegorocznej edycji przewidziane są 2 dni wypełnione najlepszymi praktykami marketingu cyfrowego, najnowszymi trendami, praktycznymi rozwiązaniami, strategią i networkingiem.

Data konferencji to: 05.09 – 06.09.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Szwecji flag, sweden icon

W skandynawskim królestwie zapraszamy Was na jedną, ale jakże pompatyczną konferencję Internet i Fokus, która w 2022r. przeżywa swoje 20-lecie!

flag, sweden icon Internet i Fokus 2022 (www)

Tematyka: Digital Marketing, Social Media, lokalizacja: Sztokholm

Internet i Fokus to coroczna i jedna z największych konferencji w Szwecji dla tych, którzy na co dzień zajmują się mediami społecznościowymi i marketingiem cyfrowym. W tym roku przypada jubileuszowa, 20. edycja Internet i Fokus.. Najnowsze trendy i rozwój  biznesu w sieci przedstawi 15 różnych eskpertów z branży, którzy zagoszczą na evencie jako prelegenci.

Kolejna edycja odbędzie się 27.04.2022r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM we Francji flag, france icon


Francja ma do zaoferowania wiele branżowych eventów, a każdy z nich jest warty uwagi.

flag, france icon SEOCampus (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Paryż

SEOCampus to dwudniowe wydarzenie w Paryżu, na którym prelekcje prowadzone są równolegle na 4 salach. SEOCampus w całości poświęcony został tematyce SEO, na konferencji znaleźć można informacje na temat właściwe każdego aspektu, który dotyczy SEO. Ostatnia edycja zorganizowana była 22 marca 2018 roku.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 22.09 – 23.09.2022r.

flag, france icon SMX Paris (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Paryż

SMX Paris to coroczna, dwudniowa konferencja poświęcona SEO i SEM. Konferencje SMX organizowane są na terenie wielu krajów w Europie. Edycja w Paryżu podzielona jest na 2 dni i 2 niezależne sceny, na których występuje łącznie ponad 50 prelegentów. Ostania edycja wydarzenia miała miejsce 12 czerwca 2018 roku.

Kolejna edycja odbędzie się w dniach 14.03 – 15.03.2022r.

flag, france icon Search Y Paris (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Paryż, online

Search Y Paris to już 4. edycja  wydarzenia poświęconego SEO. Event poświęcony będzie tematom takim jak: SEO testy A/B, dane strukturalne, migracje strony pod kątem SEO. Wydarzenie odbędzie się w Paryżu oraz będzie streamingowane online.

Kolejna edycja odbędzie się 1.07.2022r.

flag, france icon One to One Digital Marketing (www)

Tematyka: Digital Marketing, lokalizacja: Biarritz

One to One Digital Marketing to będzie 8. edycja tego trzydniowego wydarzenia poświęconego digital marketingowi. Event zgromadzi najlepszych specjalistów z branży digital we Francji, a najważniejszy temat eventu to innowacje i cyfryzacja.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 4.10 -6.10.2022r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Belgii belgium, flag icon

Belgia to niewielki kraj, w którym dużo się dzieje! Wybraliśmy dla Was 3 świetnie zapowiadające się konferencje związane z marketingiem, social mediami i rynkiem e-commerce.

belgium, flag icon E-commerce Summit (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Bruksela

E-commerce Summit jest wyjątkowy event poświęcony najlepszym kampaniom digitalowym w social mediach. 18 ekspertów z branży, prawdziwe case studies, masa inspiracji, najlepsze agencje marketingowe i specjalny panel przygotowany przez influencerów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 28.04.2022 r.

belgium, flag icon Digital First (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Bruksela

Digital First jest dwudniowym eventem, który odbywa się w salach konferencyjnych lotniska w Brukseli. Można nim usłyszeć o wszystkim co jest związane z digital marketingiem oraz spotkać ekspertów z wielu branż.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 20.10.2022 r.

belgium, flag icon Social Media Summit (www)

Tematyka: Social Media, lokalizacja: Bruksela

Social Media Summit jest wyjątkowy event poświęcony najlepszym kampaniom digitalowym w social mediach. 18 ekspertów z branży, prawdziwe case studies, masa inspiracji, najlepsze agencje marketingowe i specjalny panel przygotowany przez influencerów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 24.06.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Danii denmark, flag icon

Dania to kraj obfity w wydarzenia z dziedziny marketingu internetowego. Wybraliśmy dla Was 4 propozycje eventów, w których warto wziąć udział.

denmark, flag icon SEOday (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Kolding

SEOday to kultowe wydarzenie organizowane przez pasjonatów SEO w Danii. Event w całości poświęcony jest tematyce SEO.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 30.03.2022 r.

denmark, flag icon eTail Nordic (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Kopenhaga

eTail Nordic to konferencja poświęcona działaniom promocyjnym dla e-commerce.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 25.10 – 26.10.2022 r.

denmark, flag icon Marketing Camp (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Kopenhaga

Marketing Camp to wydarzenie, które oferuje słuchaczom 8 godzin ciekawych i interesujących prelekcji, których tematyka związana jest z marketingiem internetowym. Na konferencji usłyszeć można o SEO, SEM, ale również o social media czy e-mail marketingu.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 29.09.2022 r.

denmark, flag icon Savant eCommerce (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Kopenhaga

Savant eCommerce Copenhagen to pierwsza, doroczna konferencja tego typu w Kopenhadze. Ponad 11 godzin networkingu, 90 sprzedawców i marek z sektora e-commerce i 30 ekspertów z branży. Głównym tematem tegorocznej edycji będzie CX oraz rentowność wraz ze zrównoważonym rozwojem.

Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się 20.09 – 21.09.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Czechach czech, flag, republic icon


W Czechach odbędzie się jedna marketingowa konferencja, ale za to z pompą! Aż 4 dni konferencji poświęconej marketingowi internetowemu to event, który warto odwiedzić.

czech, flag, republic icon TES Affiliate Conference (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Praga

TES Affiliate Conference to czterodniowa konferencja poświęcona marketingowi internetowemu, sieciom afiliacyjnym i reklamie w sieci. W ramach wydarzenia wysłuchać można ponad 50 prelegentów i spotkać ponad 70 wystawców.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 22.08 – 25.08.2022r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Bułgarii bulgaria, flag icon

W stolicy Bułgarii na Bulgaria Digital Week spotka się aż 180 wykładowców. To będzie prawdziwy marketingowy tydzień!

bulgaria, flag icon Bulgaria Digital Week (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Sofia

Bulgarian Digital Week to tygodniowa konferencja, na której wystąpi ponad 180 wykładowców na 15 forach technologicznych.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 7.11 – 13.11.2022r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Turcji flag, turkey icon

W tym roku w Turcji mamy okazję wziąć udział w Digital Zone. To duża, 2-dniowa konferencja poświęcona marketingowi internetowemu. Jeden z najwięszkych takich eventów w Europie!

flag, turkey icon Digital Zone (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Istanbul

Digital Zone to dwudniowa konferencja poświęcona marketingowi internetowemu. Jest to jedna z największych konferencji organizowanych na terenie Europy.

Ostatnia edycja wydarzenia miała miejsce w dniach 31.01 – 04.02.2022r. 

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w 2023 roku.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM na Węgrzech flag, hungary icon


W tym roku na Węgrzech zapraszamy na jedną, ale wyjątkową 2-dniową konferencję JSConf.

 

flag, hungary icon JSConf (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Budapeszt

JSConf to jedno z największych wydarzeń marketingowych na Węgrzech. 25 prelegentów, wyjątkowi sponsorzy i 2 dni dzielenia się wiedzą branżową. Sprzedaż biletów już ruszyła.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 2.06 – 3.06.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM na Słowenii flag, slovenia icon

Słowenia nie słynie z marketingowych eventów, jednak na tą konferencję warto się wybrać! inOrbit 18 to 2 dni kultowych spotkań i dzielenia się wiedzą z zakresu SEO, SEM i marketingu.

flag, slovenia icon inOrbit 18 (www)

Tematyka: Marketing, Lokalizacja: Portoroz

inOrbit to kultowa i znana konferencja marketingowa, która organizowana jest co roku na terenie Słowenii. Uczestnictwo w konferencji pozwala na uzyskanie wartościowej wiedzy na temat zachowań użytkowników, SEO, Adwords, Facebook PPC, e-maili i content marketingu. Ostatnia edycja wydarzenia miała miejsce 15 marca 2018.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 17.05 – 18.05.2022r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Chorwacji croatia, flag icon


Chorawcja zaprasza na WMF International Roadshow w Dubrovniku. Tematem konferencji jest szeroko pojęty digital.

WMF International Roadshow (www)

Tematyka: Digital i Social, lokalizacja: Dubrovnik

WMF to największy event dotyczący tematów Digital i Social w Europie. W tym roku wydarzenie odbędzie się w stolicy Chorwacji – Zagrzebiu.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 31.03.2022 r.

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM we Włoszech flag, italy icon

Włochy oprócz pięknych krajobrazów i bogatej historii moją pochwalić się sporą ilością marketingowych eventów. Wybraliśmy dla Was 6 najciekawszych propozycji.

flag, italy icon E-commerce in Italy (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Mediolan

E-commerce in Italy to wyjątkowa konferencja poświęcona sektorowi e-handlu. W tym roku czeka na nas 16. edycja wydarzenia, które odbędzie się zarówno offline w Mediolanie, jak i online. Ponad 10 ekspertów wygłosi swoje prelekcje na temat przyszłości e-commerce.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 05.05.2022 r.

flag, italy icon Netcomm Forum (www)

Tematyka: E-commerce, lokalizacja: Mediolan

Netcomm Forumm The Digital Commerce & Retail Event to targi kongresowe, których głównym partnerem jest sam Google, a liczba odwiedzających przekracza 10 tysięcy. Ponad 300 wystawców w jednym miejscu. To event, na którym zdecydowanie warto być!

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 3.05 – 04.05.2022 r. 

flag, italy icon Web Marketing Training (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Sardynia

Web Marketing Training to konferencja poświęcona marketingowi internetowemu. Wydarzenie odbywa się w przeciągu dwóch dni, gdzie pierwszy z nich to prelekcje a drugi to networking podczas wycieczki jachtem.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 16.07 – 17.07.2022r.

flag, italy icon Adworld Experience (www)

Tematyka: SEM, lokalizacja: Bolonia oraz online

Adworld Experience to wyjątkowy event poświęcony w 100% case’om kampanii PPC. Podczas najbliższej edycji poznamy 24 wyjątkowe przypadki kampanii płatnych oraz będziemy mogli wziąć udział w 12 różnych warsztatach.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się online w dniach 6.10 – 7.10.2022 r.

flag, italy icon Richmond E-Commerce Forum Autumn (www)

Tematyka: SEM, lokalizacja: Rimini

Richmond E-commerce Forum Autumn to forum poświęcone biznesom w sektorze e-commerce. Wydarzenie ma na celu połączyć dostawców z odbiorcami i wnieść nowe rozwiązania rynkowe. Event odbędzie się w pięknym Rimini Grand Hotel. 

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 23.10 – 25.10.2022 r. 

flag, italy icon Marketing Business Summit (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Mediolan

Marketing Business Summit to dwudniowa konferencja poświęcona marketingowi internetowemu o międzynarodowej renomie. Podczas wystąpień prezentowane są ciekawe case study i konkretne strategie działań.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się online w dniach 01.12 – 02.12.2022 r.

Łukasz Suchy
Senior SEO Specialist. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i kompleksowej weryfikacji serwisów internetowych pod kątem SEO. Dla klientów przygotowuje strategie działań oraz propozycje zmian i optymalizacji stron www, które mają na celu zwiększenie ich efektywności i widoczności.

Justyna Przygoda
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. Od 5 lat z pasją i zapałem zajmuję się słowem pisanym, a od 2 mediami społecznościowymi. Doświadczenie w dziennikarstwie pozwoliło mi uwierzyć w moc słów. Działanie w social mediach sprawiło, że stawiam człowieka na początku każdej historii. Prywatnie nieuleczalna miłośniczka planszówek, stand-upów i gór.

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (49 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry