Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Europie, o których musisz wiedzieć!

Łukasz Suchy
Łukasz Suchy
Archiwum 07.2018
 
konferencje SEO w Europie

Konferencje SEO i SEM


w Europie

Konferencje SEO i SEM to świetny sposób na poszerzanie swojej wiedzy i czerpanie inspiracji na nowe i właściwe działania, które pomogą w promocji w sieci.

Przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym zebraliśmy listę najważniejszych i najbardziej popularnych wydarzeń i konferencji związanych z SEO i SEM w krajach Europy.

Lista wydarzeń i konferencji stworzona została w oparciu o informacje dostępne w sieci oraz informacje od specjalistów z wybranych krajów.

Poniżej przedstawiamy listę krajów, wraz z odbywającymi się w nich wydarzeniami.

 

Konferencje i wydarzenia SEO i SEM w Anglii england, flag icon

Anglia to kraj, w którym liczba wydarzeń związanych z SEO i SEM jest naprawdę spora, dlatego wybraliśmy dla was tylko 10 najpopularniejszych. O to one:

england, flag icon BrightonSEO (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Brighton.

BrightonSEO to konferencja o marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Odbywa się dwa razy do roku w Brighton. Jest to jedno najpopularniejszych wydarzeń dotyczących SEO w Europie.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 29.09.2018 r.

england, flag icon Search Elite (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Londyn.

Search Elite to kolejna świetna konferencja SEO, skupiająca się na marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Skupia miłośników i pasjonatów SEO i SEM. Ostatnia edycja wydarzenia odbyła się 6 czerwca 2018 roku w Londynie.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w roku 2019.

england, flag icon SearchLove Conference (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Londyn.

SearchLove Conference to dwudniowe wydarzenie o SEO i SEM, na którym czołowi specjaliści pokazują jak skutecznie promować się w sieci. Organizowane corocznie w 3 krajach, w tym w Londynie. Poruszane są tutaj tematy od analityki i optymalizacji stron, aż po płatne sposoby promocji w sieci.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 15.10.2018 r.

england, flag icon Search Leeds (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Leeds.

Search Leeds to konferencja skupiająca się na tematyce SEO, poruszająca jednak również tematykę SEM. Organizowana co roku w Leeds, ostatnia edycja odbyła się 14 czerwca 2018 r. Jest to bezpłatne wydarzenie, na którym spotkać i usłyszeć można wielu wyśmienitych prelegentów, dzielących się wiedzą z zakresu technicznego i analitycznego SEO, PR, content marketingu i PPC.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w roku 2019.

england, flag icon European Search Conference (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Liverpool.

European Search Conference odbywa się co rocznie w Liverpoolu. Organizowana jest przez Do Not Panic i jest częścią International Business Festival. Konferencja skupia praktyków, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu SEO i SEM, Content marketingu i PPC. Już niedługo opublikujemy relację z tego wydarzenia na naszym blogu.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 27.06.2018 r.

england, flag icon Benchmark Search Conference (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Manchester.

Benchamrk Search Conference to konferencja, na której wysłuchać można wiele interesujących prelekcji związanych z SEO, PPC, content marketingiem oraz social mediami. Organizowana corocznie w Manchesterze.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 05.09.2018 r.

england, flag icon UnGagged (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Londyn.

UnGagged to dwudniowa konferencja, która w całości poświęcona jest tematyce SEO i SEM organizowana w Londynie. Dwa dni, to czas, w którym poruszane są wszystkie najważniejsze aspekty działań związanych z promocja firmy w sieci. Program konferencji ułożony został tak, aby pokryć wszystkie najważniejsze aspekty promocji: od SEO (w tym seo technicznego i lokalnego), PPC, SEM, content marketing aż analitykę internetową i wiele więcej. Ostatnia edycja odbyła się 11.06.2018 roku i trwała aż 3 dni.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w roku 2019.

england, flag icon Festival of Marketing (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Londyn.

Festiwal of Marketing to wydarzenie, na którym dostępnych jest równolegle aż 12 scen, na których prowadzone są prelekcje związane z szeroko pojętym Marketingiem. Wydarzenie organizowane jest corocznie w Londynie.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 10.10.2018 r.

england, flag icon DigiMarCon UK (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Londyn.

GigiMarCon UK to dwudniowa konferencja marketingowa, która organizowana jest corocznie w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Wystąpienia omawiają ideę i sposoby na budowaniu ruchu, zwiększanie świadomości marki, poprawie obsługi klienta i poznawaniu najnowszych narzędzi cyfrowych.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 05.09.2018 r.

england, flag icon Smart Social London (www)

Tematyka: Social Media, lokalizacja: Londyn.

Smart Social London to konferencja, której tematyka w całości nawiązuje do social media. Organizowana corocznie w Londynie oferuje średnio aż dziesięć ekscytujących prelekcji. Ostatnia edycja wydarzenia odbyła się 05.06.2018 r.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w roku 2019.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Austrii austria, flag icon

austria, flag icon OMX (www

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Salzburg.

OMX to całodniowa konferencja organizowana w Salzburgu. Jej tematyka poświęcona jest szeroko rozumianemu marketingowi internetowemu, z którego prelekcje prowadzone są na 3 scenach. Konferencja poprzedzona jest dwudniowym cyklem płatnych szkoleń, które wykupić można w ramach pakietu oraz indywidualnie. Dzień po OMX, w Salzburgu odbywa się druga partnerska konferencja SEO SEOKomm.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 22.11.2018 r.

austria, flag icon SEOKomm (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Salzburg.

SEOKomm to coroczna, całodniowa konferencja SEO organizowana w Salzburgu. Na wydarzeniu wysłuchać można wielu prelegentów, którzy występują równolegle na 3 scenach. Jest to konferencja partnerska OMX, która odbywa się dzień po w tym samym miejscu. Każdy z nich porusza tematy związane z SEO i pozycjonowaniem stron www. Wszystkie prelekcje zwieńczone są spotkaniem networkingowym.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 23.11.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Szwajcarii flag, switzerland icon

flag, switzerland icon Swiss Online Marketing Conference (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Berno.

Swiss Online Marketing Conference to konferencja poświęcona marketingowi, która organizowana jest na Uniwersytecie w Bernie. Główną tematyką konferencji jest marketing internetowy oraz skuteczne sposoby jego wykorzystywania w e-biznesie.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 18.08.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Holandii

flag, netherlands, the icon Amsterdam Affiliate Conference (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Amsterdam.

Amsterdam Affiliate Conference to 4 dniowa konferencja marketingowa, która jest częścią iGB Live!. Cześć właściwa – to jest prelekcji trwa 3 dni. Oprócz Amsterdamu odbywa się ona co roku w wielu innych lokalizacjach Europy. Na wydarzeniu wysłuchać można prelekcji SEO i SEM oraz te dotyczące ogólnie marketingu internetowego.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 17.07.2018 r.

flag, netherlands, the icon Digital Marketing World Forum (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Amsterdam.

Digital Marketing World Forum to kolejna warta uwagi dwu dniowa konferencja, która organizowana jest również w Amsterdamie. Występuje na niej blisko 40 prelegentów, którzy są czołowymi postaciami znanych marek. Na wydarzeniu usłyszeć można m.in. o content marketingu, UX, SEO i social mediach. Bliźniacza konferencja odbywa się również w Londynie.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 19.09.2018 r.

flag, netherlands, the icon Friends of Search (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: De Kromhouthal.

Friends of Search to wydarzenie SEO organizowane co roku w De Kromhouthal, które po raz ostatni odbyło się 8 lutego 2018 roku. Najbliższa, już szósta edycja ma być jedną z największych w historii. Agenda eventu poświęcona jest w całości SEO.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 06.02.2019 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Niemczech flag, germany icon

W przypadku Niemiec, zauważalne jest mocne nasycenie dużymi konferencjami, poruszającymi wszystkie aspekty marketingu.

flag, germany icon SMX Munich (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Monachium.

SMX Munich to coroczna, dwudniowa konferencja poświęcona SEO i SEM, która organizowana jest w Monachium. Jest to jedno z największych wydarzeń w Europie. Prelekcje prowadzone są równolegle aż na 7 salach, przez dwa dni, od godziny 8:00 do 18:00. SMX oferuje ogromną dawkę wartościowej wiedzy z zakresu marketingu w sieci.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 02.04.2019 r.

flag, germany icon ExpertDAY/PPC-DAY (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Kolonia.

ExpertDay/PPC-DAY to organizowane co roku wydarzenie, które skierowane jest do osób zajmujących się marketingiem internetowym. Event odbywa się w Kolonii i oferuje równoległe występy na 3 scenach o tematyce e-commerce i SEO, Onsite i Offsite SEO oraz techniczne SEO.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 07.11.2018 r.

flag, germany icon DMEXCO (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Kolonia.

DMEXCO to expo i konferencja marketingowa organizowana w Kolonii, która trwa 2 dni. Jest to bardzo rozbudowane wydarzenie, na którym wysłuchać można wybitnych ekspertów z wielu branż marketingu internetowego. Prelekcje prowadzone są równolegle na wielu scenach.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 12.09.2018 r.

flag, germany icon O.M.R Festival (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Hamburg.

O.M.R Festival to dwudniowe wydarzenie marketingowe, które organizowane w Hamburgu, w Niemczech. W ramach wydarzenia dostępnych jest wiele wartościowych prelekcji, które dotyczą tematyki związanej z marketingiem internetowym.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 07.05.2019 r.

flag, germany icon K5 FUTURE RETAIL CONFERENCE 2018 (www)

Tematyka: Marketing

K5 FUTURE RETAIL CONFERENCE 2018 to ostatnia na naszej liście konferencja marketingowa, która odbywa się w Berlinie, w Niemczech. Jest to dwudniowe wydarzenie, na którym prelekcje prowadzone są równocześnie na 4 scenach.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 03.07.2018 r.

flag, germany icon Social Media Week (www)

Tematyka: Social Media, lokalizacja: Hamburg.

Social Media Week to konferencja dotycząca tematyki Social Media, która organizowana jest w Hamburgu. Biorąc w niej udział, niemal pewne jest, że nie przegapisz żadnych nowości na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy YouTube.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 25.01.2019 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Polsce flag, poland icon

flag, poland icon semKRK #9 BIG (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Kraków.

Konferencja semKRK to wydarzenie, które okrzyknięte zostało mianem „SEMowego barcampu”. Każdorazowo odbywa się w wyznaczonym przez organizatorów miejscu na terenie Krakowa. Wszystkie prelekcje dotyczą SEO i SEM oraz aktualnych trendów w marketingu internetowym. Na wydarzeniu występują również prelegenci z zagranicy Mniejsze edycje przeplatane są tzw. edycją BIG, która nastawiona jest na przyjęcie nawet pół tysiąca osób.

Nie podano jeszcze daty kolejnej edycji.

flag, poland icon  Festiwal SEO (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Katowice.

Festiwal SEO to coroczne wydarzenie organizowane w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Całość wydarzenia to wystąpienia i prelekcje powiązane tylko i wyłącznie z tematyką SEO. Co roku skupia pasjonatów SEO z całej Polski.

Nie podano jeszcze daty kolejnej edycji.

flag, poland icon  SEMCAMP (www)

Tematyka: SEM i SEO, lokalizacja: Warszawa

SEMCAMP to jedno z większych wydarzeń branży performance marketingu. Organizowane, od wielu lat co roku w Warszawie, na wydarzeniu poruszane są również tematy związane z SEO. Ostatnie wydarzenie zorganizowane zostało 16 października 2017 roku.

Nie podano daty kolejnej edycji, nie odbyło się ono również w roku 2018.

flag, poland icon  I Love Marketing (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Warszawa

I Love Marketing to duża konferencja marketingowa, która organizowana jest przez sprawny.marketing w Warszawie. Zazwyczaj odbywa się co roku i zapewnia uczestnikom dawkę dużej ilości wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Znajdziecie tutaj informacje na temat SEO, SEM jak i Social Mediów. Warto wspomnieć, że w tym roku organizowane jest również wydarzenie poświęcone stricte branży influcencerów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 26.10.2018 r.

flag, poland icon Best of Online Marketing (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Warszawa

Best of Online Marketing to specjalna edycja Kongresu Online Marketingu, na której wystąpią tylko i wyłącznie najlepiej oceniani prelegenci pozostałych edycji konferencji. Całość podzielona została na dwa dni, gdzie podczas pierwszego miejsce mają wystąpienia. Drugi pełni rolę praktycznych zajęć warsztatowych, podzielonych na 2 sale.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 26.10.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Portugalii flag, portugal icon

Portugalia to kraj, w którym odbywają się dwa duże i znany wydarzenia: Web Summit i ClickSummit.

 Web Summit (www)

Tematyka: Marketing i technologie, lokalizacja: Lizbona.

Web Summit to jedna z największych konferencji marketingowych w Europie, która porusza również tematy związane z nowoczesnymi technologiami. Całe wydarzeni trwa 3 dni, a prelekcje organizowane są równocześnie na wielu scenach. W ramach konferencji wysłuchać można przedstawicieli wielu znanych firm, czy osób zajmujących się najnowszymi i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Ze względu na swoją obszerność, każdy znajdzie tutaj cos dla siebie. Mnogość wystąpień, wymaga jednak wcześniejszego zaplanowania planu poruszania się po kalendarzy wystąpień.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 05.11.2018 r.

  ClickSummit (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Lizbona.

ClickSummit to wydarzenie, którego piąta edycja odbędzie się jeszcze w tym roku. Wybitni specjaliści podzielą się ze słuchaczami swoimi strategiami oraz narzędziami, które wykorzystują na co dzień podczas pracy i działań marketingowych.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 11.10.2018 r.

  Social Media Week Lagos (www)

Tematyka: Social Media, lokalizacja: Lagos.

Social Media Week Lagos to konferencja, która trwa cały tydzień. Jest to wydarzenie, pełne ciekawych wystąpień i warsztatów, które mają za zadanie przekazać ludziom jak najwięcej praktycznej wiedzy na temat nowych technologii i marketingu.

Nie podano daty kolejnej edycji wydarzenia.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Hiszpanii 

 Congreso Web Zaragoza (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Zaragoza i Internet

Congreso Web Zaragoza to duża konferencja poświęcona SEO i SEM, która materiały z wydarzenia udostępnia swoich uczestnikom również w formie online. Całość wydarzenia przewidziana jest na dwa dni. Ostatnia edycja odbyła się w czerwcu 2018 roku.

Nie podano jeszcze daty kolejnej edycji.

  SEOntheBeach (www)

Tematyka: SEO,

SEOntheBeach to wydarzenie zupełnie inne od wszystkich pozostałych. Prelekcje i wykłady połączone są tutaj ze świetną zabawą na plaży, podczas której nawiązać można wiele kontaktów biznesowych. Wydarzenie w całości poświęcone jest SEO i networkingowi. Ostatnia edycja wydarzenia odbyła się w czerwcu 2018 roku.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 14.06.2019 r.

  Congreso SEO Professional (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Madryt

Congreso SEO Professional to kongres profesjonalistów, na którym freelancerzy, specjaliści i założyciele agencji SEO dzielą się swoją wiedzą z zebraną publicznością. Jest to wydarzenie, które odbywa się co roku w Madrycie, oprócz SEO można wysłuchać tutaj również prelekcji o SEM.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 29.06.2019 r.

  I-COM Global Summit (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: San Sebastian

I-COM Global Summit to kolejna znana i dużo konferencja marketingowa, która ściąga do Hiszpanii specjalistów i prelegentów z całej Europy. Wydarzenie rozplanowane jest zazwyczaj aż na 4 dni prelekcji.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 08.04.2019 r.

 Affiliate World Europe (www)

Tematyka: Sieci afiliacyjne, lokalizacja: Barcelona

Affiliate World Europe to jedna z największych konferencji dot. sieci afiliacyjnych w Europie. Jest to trzydniowa konferencja, na której wystąpi łącznie ponad 50 prelegentów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 18.07.2018 r.

 

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Irlandii flag, ireland icon

flag, ireland icon Learn Inbound (www)

Tematyka: Marketing,

Learn Inbound to wydarzenie skierowane do marketerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Oprócz prelekcji można tutaj uczestniczyć również w kursach i szkoleniach.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 13.09.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Szwecji flag, sweden icon

flag, sweden icon SearchStars (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Malmo

SearchStars to jedna z największych i najbardziej popularnych konferencji SEO i SEM w Szwajcarii. Najbliższa (druga) edycja wydarzenia odbędzie się w Malmo. Jej wątkiem przewodnim będzie SEO, Analityka internetowa i PPC.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 09.10.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM we Francji flag, france icon

flag, france icon SEOCampus (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Paryż

SEOCampus to dwudniowe wydarzenie w Paryżu, na którym prelekcje prowadzone są równolegle na 4 salach. SEOCampus w całości poświęcony został tematyce SEO, na konferencji znaleźć można informacje na temat właściwe każdego aspektu, który dotyczy SEO. Ostatnia edycja zorganizowana była 22 marca 2018 roku.

Nie podano jeszcze daty kolejnej edycji.

flag, france icon SMX Paris (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Paryż

SMX Paris to coroczna, dwudniowa konferencja poświęcona SEO i SEM. Konferencje SMX organizowane są na terenie wielu krajów w Europie. Edycja w Paryżu podzielona jest na 2 dni i 2 niezależne sceny, na których występuje łącznie ponad 50 prelegentów. Ostania edycja wydarzenia miała miejsce 12 czerwca 2018 roku.

Nie podano jeszcze daty kolejnej edycji.

 

12. Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Belgii belgium, flag icon

belgium, flag icon European Social Marketing Conference (www)

Tematyka: Social Media, lokalizacja: Antwerp

European Social Marketing Conference to 3 dniowa konferencja poświęcona social mediom. Organizowana w Elzenveld Hotel & Conference Centre.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 05.09.2018 r.

belgium, flag icon Digital First (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Bruksela

Digital First jest dwudniowym eventem, który odbywa się w salach konferencyjnych lotniska w Brukseli. Można nim usłyszeć o wszystkim co jest związane z digital marketingiem oraz spotkać ekspertów z wielu branż.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 17.10.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Danii denmark, flag icon

denmark, flag icon SEOday (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Kolding

SEOday to kultowe wydarzenie organizowane przez pasjonatów SEO w Danii. Event w całości poświęcony jest tematyce SEO.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 30.01.2019 r.

denmark, flag icon eTail Nordic (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Kopenhaga

eTail Nordic to konferencja poświęcona działaniom promocyjnym dla e-commerce.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 02.10.2018 r.

denmark, flag icon Marketing Camp (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Kopenhaga

Marketing Camp to wydarzenie, które oferuje słuchaczom 8 godzin ciekawych i interesujących prelekcji, których tematyka związana jest z marketingiem internetowym. Na konferencji usłyszeć można o SEO, SEM, ale również o social media czy e-mail marketingu.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 30.09.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Czechach czech, flag, republic icon

czech, flag, republic icon Marketing Festival (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Praga

Marketing Festival to trzy dniowe wydarzenie, na którym prelegenci poruszają tematy związane z marketingiem internetowym.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 20.03.2019 r.

czech, flag, republic icon TES Affiliate Conference (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Praga

TES Affiliate Conference to czterodniowa konferencja poświęcona marketingowi internetowemu, sieciom afiliacyjnym i reklamie w sieci. W ramach wydarzenia wysłuchać można ponad 50 prelegentów i spotkać ponad 70 wystawców.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 17.09.2018 r.

czech, flag, republic icon SEO jako BRNO (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Brno

Oprócz dwóch wyżej wymienionych konferencji, w Czechach odbywają cykliczne spotkania pasjonatów SEO, które organizowane są przez lokalne grupy SEOwców. Jednym z najpopularniejszych eventów tego typu jest SEO jako BRNO.

Nie podano jeszcze daty kolejnej edycji.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Bułgarii bulgaria, flag icon

bulgaria, flag icon Bulgaria Digital Summit (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Sofia

Digital Summit to co roczna konferencja poświęcona marketingowi internetowemu z otwartym panelem dyskusyjnym. Na wydarzeniu występują najlepsi bułgarscy eksperci w dziedzinie SEO i SEM.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 26.06.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Turcji flag, turkey icon

flag, turkey icon Digital Zone (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Istanbul

Digital Zone to dwudniowa konferencja poświęcona marketingowi internetowemu. Jest to jedna z największych konferencji organizowanych na terenie Europy.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 20.10.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM na Węgrzech flag, hungary icon

flag, hungary icon SuperWeek (www)

Tematyka: Marketing

Super Week to wydarzenie, które organizowane jest na terenie Węgier. To coroczne spotkanie, na które przybywa wielu analityków i specjalistów z zakresu marketingu internetowego.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 28.01.2019 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM na Słowenii flag, slovenia icon

flag, slovenia icon inOrbit 18 (www)

Tematyka: Marketing, Lokalizacja: Portoroz

inOrbit to kultowa i znana konferencja marketingowa, która organizowana jest co roku na terenie Słowenii. Uczestnictwo w konferencji pozwala na uzyskanie wartościowej wiedzy na temat zachowań użytkowników, SEO, Adwords, Facebook PPC, e-maili i content marketingu. Ostatnia edycja wydarzenia miała miejsce 15 marca 2018.

Nie podano jeszcze daty kolejnej edycji.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Chorwacji croatia, flag icon

 Local Search Summit (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Dubrovnik

Local Search Summit to konferencja, która odbywa się w pięknej wakacyjnej lokalizacji. Organizatorzy zapewniają dwa dni pełne wystąpień, a których usłyszeć można o SEO i SEM oraz personalizacji wyników wyszukiwania i reklam.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 14.10.2018 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Rosji flag, russia icon

flag, russia icon SEOConference (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Kazań

SEOConference to jedna z większych konferencji poświęcona tematyce SEO w Rosji. Jest to dwudniowy wydarzenie, które organizowane co roku. Można na nim usłyszeć czołowych przedstawicieli rosyjskiego świata SEO.

Nie podano jeszcze konkretnej daty następnej edycji.

flag, russia icon CyberSEOday (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: sieć

CyberSEOday to wydarzenie, które jest organizowane nieprzerwanie już o 7 lat. Nie jest to tradycyjna konferencja SEO, wszystkie spotkania i wykłady mają charakter webinarów. Na uczestników spotkań czeka tutaj wiele intensywnych kursów.

Najbliższy webinar zaplanowano na 27.06.2018 r.

flag, russia icon AllinTopConf (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Moskwa

AllinTopConf to kolejna konferencja, która organizowana jest nieprzerwanie od 7 lat. Jest to dwudniowe wydarzenie, na którym poruszany są ponownie tematy tylko i wyłączenie związane z SEO, a w szczególności optymalizacji serwisów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 20.02.2019 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM na Ukrainie flag, ukraine icon

flag, ukraine icon Ad Summit: Kyiv 2019 (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Kijów

Ad Summit: Kyiv 2019 to corocznie organizowane wydarzenie, którego tematem przewodnim są płatne formy promocji w wyszukiwarkach i serwisach społecznościowych.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w 2019 r.

 

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM we Włoszech flag, italy icon

flag, italy icon Web Marketing Training (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Sardynia

Web Marketing Training to konferencja poświęcona marketingowi internetowemu. Wydarzenie odbywa się w przeciągu dwóch dni, gdzie pierwszy z nich to prelekcje a drugi to networking podczas wycieczki jachtem. Ostatnia edycja wydarzenia odbyła się 07.07.2018 r.

Nie podano jeszcze daty kolejnej edycji.

flag, italy icon  SEO & Love (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Werona

SEO & Love to konferencja marketingowa, w które sporą część prelekcji stanowią panele o SEO. Wśród prelegentów znajdują się czołowi przedstawiciele branży SEO i SEM, ale również przedsiębiorców, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 15.02.2019 r.

flag, italy icon SMXL Milan (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Milan

SMXL Milan to trzydniowe wydarzenie poświęcone SEO i social media. W ramach konferencji, prelekcje prowadzone są równorzędnie aż na 5 scenach. Do dyspozycji gości pozostają również stoiska sponsorów i partnerów konferencji.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 06.11.2018 r.

flag, italy icon Marketing Business Summit (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Mediolan

Marketing Business Summit to dwudniowa konferencja poświęcona marketingowi internetowemu o międzynarodowej renomie. Podczas wystąpień prezentowane są ciekawe case study i konkretne strategie działań.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 29.11.2018 r.

 

Łukasz Suchy
Senior SEO Specialist. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i kompleksowej weryfikacji serwisów internetowych pod kątem SEO. Dla klientów przygotowuje strategie działań oraz propozycje zmian i optymalizacji stron www, które mają na celu zwiększenie ich efektywności i widoczności.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (18 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991