semKRK#15 on-line już 25 września!

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 09.2020
 
semKRK#15 on-line już 25 września!

semKRK#15 on-line
już 25 września!

semKRK powraca! Tym razem nasz wyjątkowy barcamp o tematyce marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki odbędzie się on-line. Spotykamy się 25 września (piątek) o godzinie 12:00 na Evenea Live. Na ekranach zobaczycie wystąpienia 9 prelegentów z branży SEM/SEO oraz uroczyste wręczenie nagród semKRK awards. Przekonaj się, dlaczego warto zasiąść przed monitorami!

 

semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego. Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Najbliższe semKRK ze względów bezpieczeństwa odbędzie się on-line, bez limitu uczestników.

 

 

 

Wszystkie prezentacje skupiają się na praktycznych aspektach marketingu. semKRK to potężna dawka specjalistycznej wiedzy, którą w tej edycji podzieli się z Wami aż 9 prelegentów: Miłosz Krasiński, Iwona Michalec, Andrzej Brandt, Paweł Kosmala, Grzegorz Strzelec, Artur Mosiak, Paweł Sokołowski, Piotr Kaleta, Patrycja Kosek.

 

 

 

 

W trakcie semKRK#15 on-line rozdamy semKRK awards. Te specjalne wyróżnienia chcemy przyznać najlepszym case studies z kampanii przeprowadzonych przez polskie agencje lub na rynku polskim. Zgłoszenia w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania dla e-commerce rozpatrywać będzie jury złożone z prelegentów poprzednich edycji semKRK.

 

W tym roku zapraszamy również do zapisów na praktycznie warsztaty towarzyszące semKRK, które zostały podzielone na 3 ścieżki tematyczne:

⭐️ Google Ads: Marta Koziarz, Karol Dziedzic, Krzysztof Marzec

⭐️ SEO: Kamil Sroka, Łukasz Suchy, Michał Suski

⭐️ Google Analytics: Krzysztof Marzec, Bartłomiej Kaczmarczyk, Marta Koziarz

 

Więcej informacji:

Kup bilety na konferencję i warsztaty: https://app.evenea.pl/event/semkrk15/ 

Strona internetowa: https://semkrk.pl
Facebook: https://www.facebook.com/spotkaniasemkrk/
Twitter: https://twitter.com/semkrk

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry