semKRK#15 on-line już 25 września!

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 09.2020
 

semKRK#15 on-line


już 25 września!

semKRK powraca! Tym razem nasz wyjątkowy barcamp o tematyce marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki odbędzie się on-line. Spotykamy się 25 września (piątek) o godzinie 12:00 na Evenea Live. Na ekranach zobaczycie wystąpienia 9 prelegentów z branży SEM/SEO oraz uroczyste wręczenie nagród semKRK awards. Przekonaj się, dlaczego warto zasiąść przed monitorami!

 

semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego. Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Najbliższe semKRK ze względów bezpieczeństwa odbędzie się on-line, bez limitu uczestników.

 

 

 

Wszystkie prezentacje skupiają się na praktycznych aspektach marketingu. semKRK to potężna dawka specjalistycznej wiedzy, którą w tej edycji podzieli się z Wami aż 9 prelegentów: Miłosz Krasiński, Iwona Michalec, Andrzej Brandt, Paweł Kosmala, Grzegorz Strzelec, Artur Mosiak, Paweł Sokołowski, Piotr Kaleta, Patrycja Kosek.

 

 

 

 

W trakcie semKRK#15 on-line rozdamy semKRK awards. Te specjalne wyróżnienia chcemy przyznać najlepszym case studies z kampanii przeprowadzonych przez polskie agencje lub na rynku polskim. Zgłoszenia w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania dla e-commerce rozpatrywać będzie jury złożone z prelegentów poprzednich edycji semKRK.

 

W tym roku zapraszamy również do zapisów na praktycznie warsztaty towarzyszące semKRK, które zostały podzielone na 3 ścieżki tematyczne:

⭐️ Google Ads: Marta Koziarz, Karol Dziedzic, Krzysztof Marzec

⭐️ SEO: Kamil Sroka, Łukasz Suchy, Michał Suski

⭐️ Google Analytics: Krzysztof Marzec, Bartłomiej Kaczmarczyk, Marta Koziarz

 

Więcej informacji:

Kup bilety na konferencję i warsztaty: https://app.evenea.pl/event/semkrk15/ 

Strona internetowa: https://semkrk.pl
Facebook: https://www.facebook.com/spotkaniasemkrk/
Twitter: https://twitter.com/semkrk

Ewelina Ibek
Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Kibicuje Arsenalowi, więc nerwy to ma ze stali.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991