Semówka 23.45 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 11.2023
 
Semówka 23.45 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.45
– czyli co warto przeczytać

01

Sprawdź najnowszy artykuł naszych specjalistów – Mateusza Pająk i Jakuba Barabasza, w którym testują dostępne rozwiązania bazujące na AI w obszarze grafiki i analizie danych.

02

Google wprowadza nową funkcję, która pomoże użytkownikom w łatwiejszym wyszukiwaniu atrakcyjnych cen produktów online. Narzędzie ma ułatwić porównywanie ofert i znajdowanie najlepszych okazji cenowych.

03

Meta wprowadza dodatkowe narzędzie, umożliwiające bardziej zaawansowane testowanie i dostosowywanie treści na platformie. Nowości mają zaoferować reklamodawcom większą kontrolę nad prezentowanymi treściami.

04

YouTube intensyfikuje walkę z blokowaniem reklam online, uniemożliwiając użytkownikom oglądanie treści, gdy wykryje narzędzia blokujące reklamy.

05

Nowy chatbot bazujący na AI od Elona Muska – Grok, jest częścią strategii rozwoju sztucznej inteligencji i ma na celu zdobycie udziału w rynku, konkurując z istniejącymi rozwiązaniami, takimi jak ChatGPT.

06

Google upraszcza raport dotyczący jakości strony w Search Console, aby skupić się na całościowych wskazówkach dotyczących optymalizacji, a nie na pojedynczych danych.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry