Semówka 23.23 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 06.2023
 
Semówka 23.23 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.23
– czyli co warto przeczytać

01

Jak przygotować się na wycofanie Universal Analytics? Sprawdź 8 kroków, dzięki którym wdrożysz Google Analytics 4 na czas i poznasz najważniejsze funkcjonalności tego narzędzia.

02

Meta poprawia skuteczność reklam dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Nowe rozwiązania mają wpłynąć na konwersje reklamodawców oraz na lepsze odczucia użytkowników.

03

26 maja 2023 roku Naczelna Rada Adwokacka zdecydowała o zniesieniu zakazu reklamowania usług przez adwokatów, jednak z zachowaniem pewnych ograniczeń i zasad.

04

Zbliża się kolejny duży projekt od Meta? Pojawiają się informacje o nowej aplikacji, która ma bazować na treściach i być bezpośrednią konkurencją dla Twittera.

05

Zastanawiasz się nad reklamowaniem swojej firmy na Twitterze? Mimo dynamicznych zmian wciąż wielu reklamodawców upatruje nowych możliwości. Sprawdź jak w 7 krokach tworzyć angażujące reklamy.

06

Wykorzystaj pełny potencjał kampanii Performance Max. Dowiedz się, jak skonfigurować, monitorować, a także optymalizować swoje kampanie.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry