Semówka 24.07 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
15 lutego 2024
 
Semówka 24.07 – czyli co warto przeczytać

Semówka 24.07
– czyli co warto przeczytać

01

Bard staje się Gemini – przeczytaj, jak odnowiony chatbot od Google podnosi poprzeczkę swoich możliwości, oferując jeszcze bardziej zaawansowane funkcje użytkownikom.

02

Meta będzie dodawać widoczne znaczniki oraz niewidoczne znaki wodne i metadane do obrazów i zdjęć, aby oznaczyć treści powstałe z pomocą sztucznej inteligencji.

03

X wprowadza nową opcję reklamową, pozwalającą reklamodawcom sponsorować treści wybranych twórców w aplikacji. Ta inicjatywa ma na celu zwiększenie widoczności reklam i zasięgu wśród odbiorców.

04

Opinie klientów wymagają szczególnej uwagi marketerów. Badania wykazują, że są one nie tylko istotne dla decyzji zakupowych (online i offline), ale także wpływają na postrzeganie marki i budowanie zaufania przez konsumentów.

05

Wykorzystaj funkcje Google Ads, takie jak usuwanie duplikatów słów kluczowych i zarządzanie kreacjami za pomocą etykiet, aby zoptymalizować swoje kampanie i osiągnąć lepsze wyniki.

06

Google wysyła partnerom e-maile z dostosowanymi rekomendacjami, które pomogą poprawić skuteczność ich kampanii reklamowych.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry