SEMówka #45 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 11.2016
 

semowka45

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Sprawdź opłacalność kampanii na Facebooku, LinkedInie czy Twitterze po zaimportowaniu kosztów działań do Google Analytics.
Ciekawa analiza rozszerzonych reklam tekstowych pod kątem CTR. Czy warto stosować Dynamic Keyword Insetion, czy opłaca się dodać ścieżki w wyświetlanym URLu, ile znaków powinna mieć reklama?
Ekspansja Google Shopping trwa. Google testuje reklamy produktowe pod filmami na stronie YouTube.
Kampanie produktowe dla sklepów opartych na Magento, PrestaShop i BigCommerce teraz ławiejsze dzięki integracji tych platform z aplikacją Zakupy Google.
Przewodnik po negatywnych słowach kluczowych.
Według globalnych statystyk StatCounter po raz pierwszy z internetu korzystano częściej na urządzeniach mobilnych niż na komputerach stacjonarnych.

 

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry