Zdjęcia w tle Facebook

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2014
 

Od dłuższego czasu Facebook umożliwia uatrakcyjnienie naszego profilu za pomocą zdjęcia w tle. Jakie wymiary powinno mieć zdjęcie w tle, by wyglądało estetycznie i efektownie

Facebook zdjęcie w tle

Zdjęcie w tle Facebook może być bardzo ładną ozdobą, ale może także wyglądać nieestetycznie. Jeżeli dodamy zdjęcie w złych rozmiarach, może ono rozciągnąć się na naszym profilu i rozmyć. Aby nie czekać długo na załadowanie zdjęcia, najlepiej wysyłać fotografie o wielkośći do 100 KB. Wyższą jakość uzyskacie, wysyłając zdjęcie w rozszerzeniu PNG.

Facebook zdjęcie w tle wymiary

Szerokość zdjęcia w tle powinna wynosić 851 pikseli, a wysokość 315 pikseli. Jeżeli użytkownik doda zdjęcie o mniejszych wymiarach, zostanie ono rozciągnięte do 851 pikseli, a co za tym idzie – rozpikselizowane. Dodawane zdjęcie musi mieć co najmniej 399 pikseli szerokości i 150 pikseli wysokości, aby system je zaakceptował.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry