Zostaliśmy preferowaną agencją partnerską Meta!

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 10.2021
 
Zostaliśmy preferowaną agencją partnerską Meta!

Zostaliśmy preferowaną
agencją partnerską Meta!

Jesteśmy agencją, która specjalizuje się w tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych w sieci. Jedną z gałęzi naszych działań jest prowadzenie Facebook Ads. Za pomocą tej formy reklamy możemy dotrzeć do wybranej, ściśle określonej grupy docelowej odbiorców naszych klientów.

 

Nasza praca w tym obszarze opiera się na 3 głównych krokach:

Analiza odbiorcy

Reklama na Facebooku pozwala na dokładne targetowanie osób, które opiera się definiowaniu odbiorców ze względu na wiek, płeć, zainteresowania, miejsca zamieszkania i wiele innych istotnych czynników. Wszelkie dopasowania zawsze poprzedzamy testami reklam, co skutkuje wręcz idealnym dopasowaniem treści reklamowych do wyznaczonej grupy odbiorców.

 

Optymalizacja

Po opracowaniu grupy docelowej przygotowujemy odpowiednio dobrany komunikat oraz grafiki. Wszystkie wyniki monitorujemy, a kampanię na bieżąco optymalizujemy w celu uzyskania jak najlepszych efektów.

 

Cykliczne działania

Analiza odbiorców czy optymalizacja kampanii nie są jednorazowymi działaniami. Cyklicznie powtarzamy te czynności, by mieć pewność, że na każdym etapie drogi idziemy w dobrym kierunku. Dodatkowo staramy się na bieżąco wykorzystywać wszelkie nowości w systemie.

 

Rzetelne i wieloletnie prowadzenie działań reklamowych dla wielu różnorodnych Klientów zaowocowało sukcesem, którym nie możemy się nie pochwalić – zostaliśmy preferowaną agencją partnerską Meta!

 

Jakie korzyści niesie dla nas ta zmiana?

 

Szkolenia

Od teraz mamy możliwość udziału w specjalnym programie szkoleń i rozwoju umiejętności Blueprint oraz Own The Room. Wiedza to potęga, a w dobie ciągłych zmian taki dodatek pomoże nam jeszcze szybciej reagować na potrzeby Klientów.

 

Support

Z odznaką preferowanej agencji partnerskiej możemy liczyć na pierwszeństwo w kwestii rozwiązywania problemów, a w szczególności mamy zapewnione: priorytetowe rozwiązywanie problemów, pomoc techniczną związaną z API, konsultacje techniczne dotyczące niestandardowych integracji oraz konsultacje w zakresie materiałów marketingowych.

 

Certyfikacje

Możemy zdobywać certyfikaty Blueprint, które stanowią potwierdzenie zaawansowanych umiejętności korzystania z platform Meta i są jedyną oficjalną metodą zaprezentowania wiedzy. Zdobywanie takich certyfikatów jest płatne, dlatego dodatkowym profitem, jaki otrzymaliśmy, jest kupon pozwalający nam zdobyć dokument bezpłatnie.

 

Wydarzenia

W naszym zasięgu pojawił się Warsztat Kreatywny – bezpośrednie sesje koncentrujące się na tworzeniu reklam zoptymalizowanych pod urządzenia mobilne, co zwiększa skuteczność kampanii.

 

Uznanie

Jesteśmy zweryfikowanym partnerem, a więc możemy pochwalić się specjalną odznaką, a także obecnością w katalogu partnerów Meta. Dodatkowo, dzięki temu wyróżnieniu możemy pochwalić się prowadzonymi działaniami jeszcze szerzej. Jako partner mamy możliwość zgłoszenia case study własnego klienta jako przykład sukcesu osiągniętego, dzięki programowi dla partnerów Meta Business. Jesteśmy dumni z uzyskanego odznaczenia, a korzyści, które z niego czerpiemy bezpośrednio przełożą się na współpracę z naszymi klientami.

 

Podsumowując – co więc zyskasz inwestując w reklamę na Facebooku z agencją partnerską Meta?

  1. Całościową obsługę od A do Z – działamy kompleksowo, od założenia kampanii, po jej prowadzenie i optymalizację. Monitorujemy wyniki i kontrolujemy kampanię, co zobaczysz w dokładnym, comiesięcznym raporcie. Wykonujemy również analizy na żądanie!
  2. Pełen zakres działań, bo realizujemy każdy wybrany cel reklamowy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a idealne kierowanie reklam to początek naszego sukcesu i wysokiej konwersji. W tym celu sporządzamy przydatne analizy oraz precyzyjne dane dotyczące ilości osób w Twojej grupie docelowej odbiorców.
  3. Skuteczność. Kampanie na Facebooku gwarantują szybki przyrost fanów w obrębie platformy, a także umożliwiają zwiększenie ruchu na stronie internetowej.
  4. Niski koszt. Korzystamy z płatności za kliknięcia, wyświetlenia lub konkretne działania, by maksymalnie ograniczyć koszty kampanii. Twoje zadowolenie i osiągnięty cel to nasz sukces.

 

A to wszystko z potwierdzeniem, że działasz z najlepszymi ekspertami w branży.

Sekcja tło

Sprawdź naszą ofertę Facebook Ads

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry