Byliśmy na e-biznes festiwal 2015

Alicja Musiał
Alicja Musiał
Archiwum 11.2015
 

W dniach 5-6 listopada w Krakowie odbył się finał długo wyczekiwanej piątej edycji #e-biznes festiwal. Pod hasłem „Zmieniamy spojrzenie na e-marketing” organizatorzy przemierzyli niemal całą Polskę, promując dobre praktyki związane z promowaniem marki, mediami społecznościowymi oraz zagadnieniami SEO. Oprócz prelekcji prowadzonych przez specjalistów z danych dziedzin, odbyły się również dwie debaty eksperckie oraz praktyczne warsztaty dotyczące Big Data i Customer Service.

x43

Jako DevaGroup mieliśmy okazję wziąć udział w drugim dniu finalnego eventu. Różnorodność poruszanej tematyki była znaczna – od zalet spersonalizowanego emailingu i SMS-ów, aż po storytelling i hazard w internecie. Naszym reprezentantem na scenie festiwalowej został Krzysztof Marzec, certyfikowany trener Google AdWords, z prezentacją dotyczącą wykorzystania Google Analytics w remarketingu. Pokazał 7 sposobów, dzięki którym trafianie reklamą do użytkowników, którzy już raz odwiedzili naszą stronę, może być bardzo skuteczne. Wyjaśnił również, kiedy zdecydowanie powinno się używać takich narzędzi, a w jakich wypadkach jest ono raczej odradzane. W DevaGroup na co dzień zajmujemy się tego typu działaniami, dlatego bardzo cieszyło nas zainteresowanie publiczności i pozytywny odbiór prezentacji Krzysztofa.

Cały #e-biznes festiwal zrobił na nas duże wrażenie – dziękujemy za zaproszenie i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję! Jeśli Wy też czekacie i szukacie podobnych wydarzeń, to warto zajrzeć na portal SpotkaniaIT, dzięki któremu zawsze będziecie na bieżąco – polecamy!

Alicja Musiał
Były pracownik na stanowisku Project Manager na stronie www.spotkania-it.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991