Oryginalne cover photo na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2014
 

Cover photo to pierwsza rzecz, którą widzą użytkownicy wchodzący na nasz profil. Niektórzy internauci chcąc zaskoczyć swoich znajomych, tworzą zdjęcie profilowe tak, by idealnie wpasowało się w zdjęcie w tle na Facebooku. Jeżeli lubisz wyróżniać się wśród innych, ten pomysł jest idealny dla Ciebie.

W sieci znajdziecie mnóstwo narzędzi, które pomogą Wam utworzyć cover photo zgodne z wymiarami podanymi przez Facebook. Szerokość zdjęcia w tle powinna wynosić 851 pikseli, a wysokość 315 pikseli. Zdjęcie profilowe powinno mieć wymiary 180 x 180 pikseli. Dysponując taką wiedzą, możemy od razu zabrać się do tworzenia całej grafiki. Najważniejszy jest pomysł. Zobaczcie, na jakie pomysły wpadła użytkowniczka Reddita – Nikki.

via Gizmodo

 

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 3,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry