Przetłumacz z Facebooka na nasze

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 07.2012
 

Często trafiamy na wpis na Facebooku, którego zwyczajnie nie rozumiemy. Cóż, język wciąż może być barierą w komunikacji. Facebook tę barierę usuwa poprzez dodanie pewnej funkcji. Na czym ona polega?

Facebook dodał opcję tłumaczenia komentarzy z innych języków niż tych używanych przez właściciela danego konta. Obok przycisku Lubię to, pojawił się kolejny – Zobacz tłumaczanie.  Komentarze znajomych z zagranicy oraz firm i miejsc mogą być na bierząco tłumaczone na język, który zostanie wybrany wcześniej przez nas w ustawieniach.

W chwili obecnej system obsługuje język angielski, hiszpański, francuski, mandaryński i hebrajski. Jakie jeszcze by się przydały? Według nas brakuje włoskiego 🙂

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry