Relacja z ostatniej edycji Kolbuszowa 2.0

Jakub Zeid
Jakub Zeid
Archiwum 10.2019
 
Relacja z ostatniej edycji Kolbuszowa 2.0

Kolbuszowa 2.0 #5
Ostatnia edycja

11 października odbyła się piąta edycja wydarzenia “Kolbuszowa 2.0” organizowanego przez Pawła Kosmalę. Była to druga edycja, na której miałem przyjemność być obecny (tutaj znajdziecie relację z poprzedniego roku) i tak jak poprzednio wróciłem z wydarzenia z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu.

W ten piątkowy, dość pogodny jak na tę porę roku poranek Kolbuszowa znów stała się centrum marketingu w województwie podkarpackim. Dla przybyłych gości przygotowane zostało 11 prelekcji z zakresu SEO, social media, prawa, Google Ads, Google Analytics, zarządzania firmą oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Wszystkie prelekcje stały na wysokim poziomie: zarówno merytorycznym, jak i technicznym. Można było odczuć, że dla większości prelegentów wystąpienia publiczne nie stanowią wyzwania, a to zdecydowanie przekłada się na pozytywny odbiór i zrozumienie prezentowanych zagadnień.

Robert Niechciał, Ewelina Podrez Kolbuszowa 2.0

Na szczególną uwagę zasługuje prezentacja Roberta Niechciała, który kolejny raz zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wszystko ze względu na jego mocno techniczne i analityczne podejście do tematyki SEO. Tym razem zaprezentował kwestie budowy struktury internetowego agregatora modowego ManWoman.co. Ciekawie zaprezentowała się również Ewelina Podrez, która pokazała w jaki sposób wycisnąć z SERPów możliwie najwięcej ruchu poprzez wykorzystanie danych strukturalnych, dzięki którym wynik strony może wyróżnić się wśród konkurencji.

Monika Kołodziejczyk Google Analytics Kolbuszowa

Podobnie jak rok temu niczym “as z rękawa” organizatorów w ramach zastępstwa tym razem za Grega Futyma pojawiła się Monika Kołodziejczyk z prezentacją na temat Google Analytics i Google Tag Manager. Trzeba przyznać, że w tym roku Monika już na samym początku znacznie ożywiła publiczność zachęcając wszystkich do udziału w krótkiej zabawie.

Oprócz wspomnianej powyżej trójki prelegentami na wydarzeniu byli (według kolejności wystąpień):

  • Piotr Kantorowski,
  • Łukasz Chwiszczuk,
  • Marek Jankowski,
  • Anna Ledwoń-Blacha,
  • Adrian Gamoń,
  • Piotr Zając,
  • Krystian Ficek.

Piąta edycja była jednocześnie ostatnią edycją konferencji w Kolbuszowej. Organizatorzy podziękowali zarówno wszystkim biorącym czynny udział we współtworzeniu wydarzenia, jak i publiczności za wkład w dotychczasowe edycje i zapowiedzieli przeniesienie konferencji do Rzeszowa, gdzie już 20 marca 2020 r. w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis odbędzie się nowe wydarzenie organizatorów “Kolbuszowej 2.0“ z Pawłem Kosmalą na czele.

źródło zdjęć: własne oraz Fanpage Kolbuszowa 2.0

Jakub Zeid
Były pracownik na stanowisku SEO Expert w DevaGroup, gdzie odpowiedzialny jest za kompleksowe prowadzenie kampanii SEO, głównie dla klientów z branży e-commerce. Z krakowską agencją związany od 2017 roku, a doświadczenie w branży SEO zbiera nieprzerwanie od roku 2009. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, opiekun wyróżnionej na Mobile Trends Awards kampanii SEO.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry