Semówka 4.02 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 09.2020
 
Semówka 4.02 – czyli co warto przeczytać

Semówka 4.02
– czyli co warto przeczytać

01

Jak będzie wyglądać marketingowy świat po pandemii? Poznajcie 5 prognoz:

02

Reklamy działały nie dlatego, że były spersonalizowane. Działały, bo miały znaczenie dla odbiorców. Jak przygotować biznes na nową rzeczywistość? Dowiecie się z artykułu:

03

Zarówno mali, jak i więksi sprzedawcy przekonali się, jak ważna dla ich biznesu jest mocna obecność w sieci – nawet w przypadku klientów, którzy nadal chcą kupować osobiście. O roli e-commerce w dzisiejszych czasach przeczytacie tutaj:

04

Jak stworzyć skuteczną i angażującą kampanię reklamową na social media? Przegląd najciekawszych case studies znajdziecie w artykule:

05

Dowiedz się, co wpływa na szybkość strony WWW i na co zwrócić uwagę wybierając szybki hosting z artykułu:

06

Twoja witryna pomimo niesamowitego designu nie przynosi upragnionych rezultatów? Może to ten właściwy moment, by napisać do swojego copywritera?

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry