Semówka 21.20 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 05.2021
 
Semówka 21.20 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.20
– czyli co warto przeczytać

01

Zmiany ustawień prywatności to niemałe wyzwanie dla marketerów. Wśród opinii ekspertów znajdziecie wypowiedź naszego CEO Krzysztofa Marca o bezciasteczkowej przyszłości w kontekście Google Ads.

02

Zostajemy w temacie zmian w prywatności użytkowników w sieci. Po co Google wprowadza te zmiany? Odpowiedź znajdziecie w artykule:

03

Doskonałe zestawienie przydatnych narzędzi, rekomendowanych rozwiązań oraz trendów konsumenckich prosto od Google, znajdziecie w tym artykule:

04

Czy wejście Amazona do Polski rzeczywiście wywróciło nasz świat e-commerce do góry nogami? Zapraszamy do lektury:

05

Omówień Google Analytics 4 nigdy zbyt wiele. Łapcie przydatny tutorial:

06

W jaki sposób marka może w swojej komunikacji realnie zaangażować swoją grupę docelową? Sprawdzone sposoby tworzenia contentu znajdziecie w poradniku:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry