Semówka 21.28 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 07.2021
 
Semówka 21.28 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.28
– czyli co warto przeczytać

01

Jak założyć swoją agencję marketingową i nie zwariować? Cenne wskazówki od najlepszych w branży, w tym od naszego CEO Krzysztofa Marca, znajdziecie w artykule:

02

Legendarny rok 2020 to olbrzymie zmiany społeczne, które doskonale widać w drugiej największej światowej wyszukiwarce, czyli na YouTubie. Jak wykorzystać te nowe trendy? Dowiecie się z artykułu:

03

Zostańmy w temacie content video. Jak znaleźć odpowiednie słowa kluczowe, aby Twoje treści wideo dotarły do odpowiednich odbiorców? Sprawdźcie sami tutorial:

04

Jak wykorzystać rosnący potencjał branży e-commerce? Przekonajcie się sami, w co warto inwestować, by zwiększyć sprzedaż w e-sklepach:

05

Każdego roku powstaje kilkadziesiąt tysięcy nowych podmiotów, sprzedających towary w Internecie. Jak analizować efektywność prowadzonych działań, by wyprzedzić onlinową konkurencję?

06

O remarketingu na Facebooku (i o tym, jak robić go dobrze) przeczytacie w poradniku:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry