Semówka 22.41 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 10.2022
 
Semówka 22.41 – czyli co warto przeczytać

Semówka 22.41
- czyli co warto przeczytać

01

Twoja firma stworzyła aplikację i teraz chce ją promować? Poznaj wszystkie możliwości, jakie zapewniają reklamy Google Ads. Przegląd kampanii przygotowała nasza SEM Associate, Ola:

02

A skoro mowa i o Google, i o mobile, to nie możemy przejść obojętnie obok tej zmiany. Reklamy wyświetlające nazwę firmy oraz jej logo na telefonach są już dostępne!

03

“Łatwiej robić biznes, gdy wiesz co się wydarzy”. Case Study firmy Bayer, która z pomocą uczenia maszynowego przewidziała trendy i zachowania sezonu grypowego:

04

Cel Twojej marki jest naprawdę ważny dla Twoich Klientów. Jeśli jeszcze go nie określiłeś, sprawdź, jak to zrobić i dlaczego będzie to opłacalne:

05

Reklamy audio dla wszystkich! Promuj swój biznes odbiorcom słuchającym muzyki lub podcastów. Kolejna innowacyjna funkcja jest już dostępna w Google Ads:

06

Robisz reklamy na TikToku? Teraz naucz się je odpowiednio optymalizować! Poznaj 5 kroków, które pozwolą Ci ulepszać TikTok Ads:

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry