Semówka 23.47 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 11.2023
 
Semówka 23.47 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.47
- czyli co warto przeczytać

01

Sprawdź najnowszy artykuł, w którym Wojciech Mikoś – SEM Specialist w DevaGroup omawia praktyczne zastosowania ChatGPT dla specjalisty SEM, wskazując na potencjalne korzyści i nowe możliwości w tworzeniu skutecznych kampanii.

02

Nowe ograniczenia na publikowanie i wykorzystywanie treści generowanych przez sztuczną inteligencję (AI) na platformie Google. Zmiany mają na celu kontrolę jakości treści i minimalizację wpływu dezinformacji oraz nieprawdziwych informacji.

03

Google ogłasza koniec ery plików cookie stron trzecich, wprowadzając plany zastąpienia ich bardziej prywatnymi narzędziami do śledzenia użytkowników w celach reklamowych.

04

TikTok wprowadza nowe metryki, aby dostarczyć reklamodawcom dodatkowych informacji na temat wpływu reklam na rozmowy i interakcje na platformie. Dodatkowe wskaźniki mają umożliwić lepsze zrozumienie skuteczności reklam i ich roli w generowaniu rozmów.

05

Nowa funkcja od Meta – kanały nadawcze na Facebooku i Instagramie to narzędzie, które umożliwia firmom komunikację z klientami w jednym miejscu, usprawnia interakcje i tworzy bardziej spersonalizowane doświadczenia.

06

Amazon nawiązał partnerstwo z Snapem, mając na celu sprzedaż swoich produktów na tej platformie społecznościowej. W ramach współpracy firmy planują zintegrować swoje usługi, co otworzy nowe możliwości sprzedaży dla przedsiębiorców.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 4,50 / 5)
Loading...
Przewiń do góry