SEMówka #48 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 11.2016
 

 

duzy_szablon-v5-piksele-ze-strony-margines-11-px-miedzy-napisem-a-koncem-zielonego-paska

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która co tydzień zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Sprawdź w wyszukiwarce Google czy w tej chwili w Twoim ulubionym lokalu czy sklepie znajduje się dużo klientów. Dane są prezentowane w czasie rzeczywistym.
Robots.txt służy głównie do blokowania dostępu robotów, ale czy tylko do tego? Poniżej najciekawsze przykłady optymalizacji pliku robots.txt z wielkim przymrużeniem oka. Niektóre pomysły są naprawdę genialne!
Brakuje pomysłów, skąd czerpać wiedzę o AdWords? Siedem sposobów na rozwijanie swoich umiejętności w search engine marketingu.
10 000 USD do wykorzystania w AdWords Grants do góra pieniędzy. Jak dobrze przygotować kampanię, aby każda złotówka została mądrze wydana?
Zbieraj dane kontaktowe i e-maile potencjalnych klientów. W artykule obszerne informacje o kampaniach Facebook Lead Ads.
Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry