AdUpdate #11 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 04.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Niektórzy konsumenci wciąż preferują tradycyjne zakupy w sklepie. Ale niezależnie od przywiązania do zakupów offline, to właśnie smartfony prowadzą ich pod drzwi tych sklepów.
Ulepszanie automatycznego określania stawek.
Kolejne sprawdzone metody Google, które pomogą znacznie zwiększyć skuteczność w nawiązywania kontaktu z potencjalnymi klientami.
Poznaj 4 kroki, które pomogą zoptymalizować efektowne działanie remarketingu. Zobacz jak poprawnie skonfigurować stawki i osiągnąć sukces.
Ten przewodnik przedstawia najlepsze praktyki w zakresie dotarcia do użytkowników mobilnych i pomiaru ich wartości dla firmy.
Nadszedł czas żeby zapoznać się z generacją Z. Odkryj jak się zachowują, jakie mają gusta i czego pragną przeciętni przedstawiciele tej generacji.
A Look Inside Its Mobile-First Mindset
Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry