AdUpdate #2 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 01.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości od Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Kilka słów od Google na temat tego, w jaki sposób ludzie podejmują swoje decyzje zakupowe związane z turystyką (bilety lotnicze, hotele itp.).
New Research Shows How Brands Can Win Travel Micro-Moments
Krótki artykuł z możliwością pobrania pełnego raportu na temat cross-device.
How People Use Their Devices
Artykuł jeszcze z września poprzedniego roku, ale jakże aktualny na początku kolejnego „roku mobile”. Zobacz jak urządzenia mobilne kształtują podróż konsumenta.
3 Key Shopping Micro-Moments for a Mobile World
Po wyprzedażowym szaleństwie przychodzi okres spowolnienia i pustych sklepów. Wykorzystaj efekt ROPO i ściągnij klientów do swojego sklepu stacjonarnego przy pomocy reklam online.
Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry