AdUpdate #8 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 02.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Wykraczanie poza atrybucję ostatniego kliknięcia.Jak przekuć Mikro-momenty w możliwości do ekspansji. Odpowiada Head of Digital Marketing w Fiat Chrysler Automobiles.
Turning Micro-Moments into Growth Opportunities
Garść ciekawych statystyk nt. YouTube, np.: gdzie ludzie szukają pomocy w podjęciu decyzji zakupowych? Tak, dobrze zgadłeś!
Zapowiedź ciekawych szkoleń z cyklu AdWords pod Lupą – o reklamowaniu w erze urządzeń mobilnych. Ciekawy punkt zarówno dla nowicjuszy, jak i starych wyjadaczy.
Jeśli masz wystarczająco dużo konwersji, skorzystaj z przypisywania udziału w konwersji opartego na danych. Wybierz model atrybucji najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.
Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry