Akademia DevaGroup: 5 szkoleń z najlepszymi praktykami

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 04.2019
 
Akademia DevaGroup: 5 szkoleń z najlepszymi praktykami

Zapraszamy do zapisów
na wybrane szkolenia!

21 maja 2019 r. rusza Akademia DevaGroup, w ramach której zapraszamy Was na 5 szkoleń z najlepszymi praktykami! Kolejno szkolenia obejmą taką tematykę jak: Google Ads, SEO, Google Analytics, SEO i optymalizacja WordPressa, Google Tag Manager i optymalizacja konwersji w Google Optimize.

📅 21 maja odbędzie się pierwsze szkolenie z Google Ads. Poprowadzi je: Tomasz Trzósło, Karol Dziedzic i Krzysztof Marzec.

Celem szkolenia jest przybliżenie reklamy Google Ads osobom, które chcą samodzielnie prowadzić kampanie, pracują w marketingu lub np. kontrolują pracę agencji odpowiedzialnej za promocję ich firmy. Na szkoleniu poruszymy między innymi tematy obejmujące podstawowy i zaawansowany zakres: tworzenie tekstów reklamowych, analiza słów kluczowych z elementami content marketingu, czy kampanie w sieci reklamowej (GDN). Więcej tutaj.

📅 22 maja zapraszamy na szkolenie z SEO, które poprowadzi: Paweł Gontarek, Artur Strzelecki i Krzysztof Marzec.

Szkolenie swoim zakresem obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące technicznego SEO, optymalizacji strony, a także linkbuildingu. Jest to zakres od podstawowego po zaawansowany pozwalający lepiej zrozumieć działanie wyszukiwarki Google i zwiększyć widoczność swojej strony. Więcej tutaj.

📅 23 maja odbędzie się szkolenie z Google Analytics, podczas którego usłyszymy: Mateusza Muryjasa, Bartłomieja Kaczmarczyka i Krzysztofa Marca.

Nie można mówić o profesjonalnych działaniach marketingowych w internecie bez analityki. Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom zasad działania narzędzia Google Analytics, pokazanie, jak można wyciągać z niego przydatne informacje i jak je interpretować. Szkolenie jest dedykowane wszystkim, którzy realizują działania marketingowe w internecie i chcieliby poszerzyć lub ugruntować swoją wiedzę. Więcej tutaj.

📅 24 maja przewidzieliśmy dla Was szkolenie z SEO i optymalizacji WordPressa, które poprowadzi: Łukasz Suchy i Damian Kałwa.

Dobrze zoptymalizowana strona pod kątem SEO to obecnie podstawa pracy nad widocznością serwisu w wyszukiwarce. Podczas szkolenia skupimy się przede wszystkim na ćwiczeniach, dzięki którym uczestnicy opanują zagadnienia związane z optymalizacją strony na WordPressie. Wzięcie udziału pozwoli Ci lepiej dostosować Twoją stronę do aktualnych wymogów, które mają wpływ na to, jak szybko odnajdą Cię potencjalni klienci. Więcej tutaj.

📅 28 maja zapraszamy na ostatnie szkolenie z Google Tag Managera i optymalizacji konwersji w Google Optimize. Chcesz samodzielnie testować, mierzyć, zliczać dane i wdrażać różne narzędzia analityczne, ale nie masz wiedzy programisty czy dewelopera? Przyjdź na szkolenie od 0 do GTMowego bohatera i zdobądź potrzebną wiedzę! Już nigdy programista nie powie Ci, że na wdrożenie kodu będziesz czekać 3 tygodnie – 90% potrzebnych kodów do testowania wdrożysz sam! Więcej tutaj.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty po zakończeniu szkolenia. Koszt szkolenia to 599 zł. Ze zniżką 10% przy zakupie 2 szkoleń lub zniżką 15% przy zakupie 3 szkoleń.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (13 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry