Akademia DevaGroup: 5 szkoleń z najlepszymi praktykami

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 04.2019
 
1200x628 szkolenia otwarte

Zapraszamy do zapisów


na wybrane szkolenia!

21 maja 2019 r. rusza Akademia DevaGroup, w ramach której zapraszamy Was na 5 szkoleń z najlepszymi praktykami! Kolejno szkolenia obejmą taką tematykę jak: Google Ads, SEO, Google Analytics, SEO i optymalizacja WordPressa, Google Tag Manager i optymalizacja konwersji w Google Optimize.

📅 21 maja odbędzie się pierwsze szkolenie z Google Ads. Poprowadzi je: Tomasz Trzósło, Karol Dziedzic i Krzysztof Marzec.

Celem szkolenia jest przybliżenie reklamy Google Ads osobom, które chcą samodzielnie prowadzić kampanie, pracują w marketingu lub np. kontrolują pracę agencji odpowiedzialnej za promocję ich firmy. Na szkoleniu poruszymy między innymi tematy obejmujące podstawowy i zaawansowany zakres: tworzenie tekstów reklamowych, analiza słów kluczowych z elementami content marketingu, czy kampanie w sieci reklamowej (GDN). Więcej tutaj.

📅 22 maja zapraszamy na szkolenie z SEO, które poprowadzi: Paweł Gontarek, Artur Strzelecki i Krzysztof Marzec.

Szkolenie swoim zakresem obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące technicznego SEO, optymalizacji strony, a także linkbuildingu. Jest to zakres od podstawowego po zaawansowany pozwalający lepiej zrozumieć działanie wyszukiwarki Google i zwiększyć widoczność swojej strony. Więcej tutaj.

📅 23 maja odbędzie się szkolenie z Google Analytics, podczas którego usłyszymy: Mateusza Muryjasa, Bartłomieja Kaczmarczyka i Krzysztofa Marca.

Nie można mówić o profesjonalnych działaniach marketingowych w internecie bez analityki. Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom zasad działania narzędzia Google Analytics, pokazanie, jak można wyciągać z niego przydatne informacje i jak je interpretować. Szkolenie jest dedykowane wszystkim, którzy realizują działania marketingowe w internecie i chcieliby poszerzyć lub ugruntować swoją wiedzę. Więcej tutaj.

📅 24 maja przewidzieliśmy dla Was szkolenie z SEO i optymalizacji WordPressa, które poprowadzi: Łukasz Suchy i Damian Kałwa.

Dobrze zoptymalizowana strona pod kątem SEO to obecnie podstawa pracy nad widocznością serwisu w wyszukiwarce. Podczas szkolenia skupimy się przede wszystkim na ćwiczeniach, dzięki którym uczestnicy opanują zagadnienia związane z optymalizacją strony na WordPressie. Wzięcie udziału pozwoli Ci lepiej dostosować Twoją stronę do aktualnych wymogów, które mają wpływ na to, jak szybko odnajdą Cię potencjalni klienci. Więcej tutaj.

📅 28 maja zapraszamy na ostatnie szkolenie z Google Tag Managera i optymalizacji konwersji w Google Optimize. Chcesz samodzielnie testować, mierzyć, zliczać dane i wdrażać różne narzędzia analityczne, ale nie masz wiedzy programisty czy dewelopera? Przyjdź na szkolenie od 0 do GTMowego bohatera i zdobądź potrzebną wiedzę! Już nigdy programista nie powie Ci, że na wdrożenie kodu będziesz czekać 3 tygodnie – 90% potrzebnych kodów do testowania wdrożysz sam! Więcej tutaj.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty po zakończeniu szkolenia. Koszt szkolenia to 599 zł. Ze zniżką 10% przy zakupie 2 szkoleń lub zniżką 15% przy zakupie 3 szkoleń.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (13 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991