Semówka 21.27 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 07.2021
 
Semówka 21.27 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.27
– czyli co warto przeczytać

01

Jak sprawdzić czego szukają użytkownicy w Google i jak często? Jakich narzędzi do analizy słów kluczowych (dla własnej firmy oraz konkurencji) warto używać? Dowiecie się z webinaru naszego CEO:

02

Nawyki konsumenckie związane z wyszukiwaniem i przeglądaniem e-sklepów zmieniły się diametralnie. Sieć wyszukiwania to obecnie pierwszy punkt kontaktowy dla klientów poszukujących inspiracji i pomysłów. Sprawdź, w jaki sposób bardziej wizualne podejście do reklamy pomoże Ci odnieść sukces w sieci.

03

Jak tworzyć skuteczne reklamy na YouTube? Krok pierwszy – pozbądź się błędnych założeń:

04

Zarządzanie danymi w Data Studio w pigułce znajdziecie w tym artykule:

05

Reklama na Facebooku – bez kreatywnego podejścia ani rusz. Z jakich narzędzi warto korzystać, by tworzyć skuteczne kreacje reklamowe? Sprawdźcie sami:

06

Czym jest MUM i jak podejść do nowej technologii zaproponowanej przez Google? Dowiecie się z poniższego artykułu:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry