Konferencje marketingowe i wydarzenia w 2020 roku w Europie

Klaudia Hadała
Klaudia Hadała
Archiwum 12.2019
 
Konferencje marketingowe i wydarzenia w 2020 roku w Europie

Konferencje marketingowe 2020
SEO SEM Social Media

Uczestnictwo w wydarzeniach w branży SEO i SEM to jeden ze sposobów na poszerzanie wiedzy poprzez aktywne uczestnictwo w prelekcjach, jednak nie tylko. Konferencje pozwalają również na poznawanie nowych osób, dzielenie się doświadczeniami, a także na dobrą zabawę na afterach😊

W poniższym artykule znajduje się lista najważniejszych wydarzeń oraz konferencji organizowanych w 2020 roku w Europie, na które według nas warto się wybrać.

Konferencje SEO, SEM, Marketing – Harmonogram 2020

Lista wydarzeń i konferencji stworzona została w oparciu o informacje dostępne w sieci oraz informacje od specjalistów z wybranych krajów. W 2020 roku zdecydowanie jest gdzie pojechać!

Konferencje Marketingowe – Styczeń 2020

 

flag, hungary icon SuperWeek

Tematyka: Analityka, Marketing

Miejsce: Węgry, Hunguest Grandhotel Galya

Data: 17-31 stycznia 2020

Strona z zapisami: SuperWeek

5 dniowe wydarzenie na szczycie gór, w najwyżej położonym czterogwiazdkowym hotelu na Węgrzech. Coroczne spotkanie, na którym spotykają się specjaliści marketingu internetowego i analitycy. Przez organizatorów oferowane są noclegi w hotelu oraz transport z i na lotnisko. Dodatkową atrakcją każdego dnia są „zimowe ogniska”. Prelegentami są eksperci z całego świata.

denmark, flag icon SEOday

Tematyka: SEO

Miejsce: Dania, Comwell Kolding

Data: 29 stycznia 2020 roku

Strona: SEOday

Konferencja jest poświęcona w całości tematyce SEO. W 2020 roku posłuchać możemy na niej prelekcji dotyczących porannej rutyny SEO, tego jak unikać dużych spadków w rankingu, a także ciekawostek o wyszukiwaniu głosowym.

Konferencje Marketingowe – Luty 2020

 

flag, netherlands, the icon Friends of Search

Tematyka: SEO

Miejsce: Holandia, Amsterdam, De Kromhouthal

Data: 04.02.2020

Strona: Friends of Search

Wydarzenie w całości poświęcone tematyce SEO. Program na 2020 rok nie został jeszcze ogłoszony. Na stronie można zapoznać się z prezentacjami z wcześniejszych edycji, a także relacjami z konferencji.

flag, russia icon AllinTopConf

Tematyka: SEO

Miejsce: Rosja, Moskwa

Data: 19-20.02.2020

Strona: AllinTopConf

Wydarzenie w całości poświęcone praktyce optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Prelegentami są w większości specjaliści z Rosji. Organizatorzy jako niewątpliwy atut konferencji podają brak reklam produktów w prezentacjach. Warto wybrać się na konferencje jeśli chcemy z pierwszej ręki dowiedzieć się jak wygląda SEO w Rosji.

TES Affiliate Conference

Tematyka: Marketing afiliacyjny

Miejsce: Portugalia, Lizbona

Data: 28 luty – 2 marzec 2020

Strona: TES Affiliate Conference

Wydarzenie ma miejsce w dwóch państwach, na przełomie lutego i marca odbywa się w Portugalii, natomiast we wrześniu ma miejsce w Pradze. Jest jedną z najważniejszych konferencji branży marketingu afiliacyjnego. Występujący to specjaliści z całego świata. Okazja do spotkania się rozpoczęcia współpracy.

Konferencje Marketingowe – Marzec 2020

flag, poland icon SEMKRK

Tematyka: SEM SEO

Miejsce: Polska, Kraków

Data: 06 marzec 2020

Strona: SEMKRK

semKRK to krakowskie spotkania stworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego.

Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup (tak, przez nas😊) to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Kolejne edycje są dla firm z branży okazją do wspólnych rozmów. Uczestnicy z całej Polski odwiedzają wydarzenie, zgłaszając cały dział SEM, który potrafi liczyć po kilkanaście osób. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja.

flag, france icon Seo Campus

Tematyka: SEO

Miejsce: Francja, Paryż, L’Usine

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się w marcu (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: Seo Campus

SEO, wyszukiwanie głosowe, analityka internetowa, machine learning, UX – to tylko niektóre z poruszanych tematów na tym wydarzeniu. W programie zarówno konferencje jak również warsztaty SEO i networking. Na stronie nie brakuje również informacji o beforze i afterze. 😉

flag, poland icon I Love Marketing

Tematyka: Marketing, Ads i analityka, SEO i content, social media,

Miejsce: Polska, Warszawa

Data: 17-20 marzec 2020

Strona: I Love Marketing

Zgrywalizowana konferencja o marketingu. Wydarzenie trwa 4 dni, a każdy z nich obejmuje inną tematykę. Podczas konferencji istnieje możliwość oceniania prelekcji, najlepsi prezenterzy otrzymują nagrody. W 2020 roku (po raz pierwszy) jeden dzień prelekcji będzie poświęcony tematyce SEO i contentowi.

flag, germany icon SMX Munich

Tematyka: SEO i SEM

Miejsce: Niemcy, Monachium

Data: 18-19 marzec 2020

Strona: SMX Munich

Największa w Niemczech konferencja poświęcona marketingowi w wyszukiwarkach. Wśród prelegentów znajdują się osoby z całego świata. W 2020 wystąpi między innymi starszy menedżer SEO z OBI, analityk trendów dla webmasterów z Google, a także założyciele i dyrektorzy marketingu cenionych firm.

flag, slovenia icon inOrbit 20

Tematyka: Marketing

Miejsce: Słowenia, Portorož

Data: 18-20.03.2020

Strona: inOrbit 20

Konferencja omawiająca najgorętsze trendy 2019 roku w marketingu. Wydarzenie trwa 3 dni w luksusowym kurorcie nad Adriatykiem. Event jest przeznaczony zarówno dla dyrektorów marketingu jak również dla wewnętrznych specjalistów i osób pracujących w agencjach. Od tego roku w programie znajduje się również część związana z e-commerce. Podczas wydarzenia można wziąć udział również w warsztatach.

Congreso SEO Professional

Tematyka: SEO

Miejsce: Hiszpania, Madryt

Data: 28 marzec 2020

Strona: Congreso SEO Professional

Przed nami już 11 edycja tego wydarzenia w pełni poświęconego tematyce SEO. Obejmuje ono wspólne posiłki – obiad i kolację z prezenterami i uczestnikami, a także pełny dostęp do omawianych na wydarzeniu narzędzi. W agendzie z poprzedniej edycji możemy zauważyć wiele precyzyjnych tematów prezentacji m.in. SEO w e-handlu okularami czy też SEO w sprzedaży samochodów.

Konferencje Marketingowe – Kwiecień 2020

 

england, flag icon BrightonSEO

Tematyka: SEO

Miejsce: Anglia, Brighton

Data: 16-17 kwietnia 2020

Strona: BrightonSEO

BrightonSEO 2020 – jedno z najpopularniejszych i największych wydarzeń dotyczących SEO w Europie. Odbywa się dwa razy do roku. W ciągu jednego dnia można posłuchać prelekcji nawet w 8 różnych salach. Tematy w każdej w nich są tak ciekawe, że często trudno się zdecydować, w których z nich wziąć udział. Relację z Brigthon możecie znaleźć na przeczytać na naszym blogu: Brighton SEO 2019.

czech, flag, republic icon Marketing Festival

Tematyka: Marketing

Miejsce: Czechy, Praga

Data: 23-24 kwiecień 2020

Strona: Marketing Festival

Tegoroczna konferencja to wizja marketingu na 2020 rok i kolejne lata. Podczas wydarzenia wystąpią osoby, które zbudowały marki o wartości dziesiątek miliardów dolarów. Wykłady, jak i warsztaty będą przeprowadzone zarówno w języku ojczystym występujących oraz po angielsku. Możliwe jest również tłumaczenie symultaniczne na słuchawkach.

england, flag icon UnGagged London

Tematyka: SEO

Miejsce: Anglia, Londyn

Data: w 2019 roku wydarzenie odbyło się w kwietniu (czekamy na datę kolejnej, 6 edycji)

Strona: UnGagged London

Praktyczne sesje, metody, niefiltrowane porady i prawdziwe koncepcje marketingowe. Podczas konferencji zabrania się fotografowania i nagrywania. Materiały nie są przekazywane do wiedzy publicznej, czego organizatorzy bardzo pilnują i podkreślają. Dzięki temu prelegenci dzielą się najlepszymi wskazówkami, a wykorzystać mogą je jedynie uczestnicy.

Konferencje Marketingowe – Maj 2020

I-COM Global Summit

Tematyka: Marketing, Analityka

Miejsce: Hiszpania, Cadiz

Data: 11-14 maj 2020

Strona: I-COM Global Summit

Wydarzenie poświęcone tematyce Smart Data Marketing. Na konferencji występuje kadra kierownicza wyższego szczebla, w tym CMO, dyrektorzy ds. rozwiązań cyfrowych, informatycznych oraz danych. Biorąc udział możemy posłuchać przedstawicieli takich firm jak Nestle, Warner Bros czy też Coca-Cola.

flag, germany icon O.M.R Festival

Tematyka: Marketing

Miejsce: Niemcy, Hamburg

Data: 12-13 maj 2020

Strona: O.M.R Festival

Jak zapowiadają organizatorzy na kolejnej edycji OMR będziemy mogli ponownie zobaczyć międzynarodowe gwiazdy sceny marketingu cyfrowego. Na wydarzeniu wystąpią osoby, których na pierwszy rzut oka możemy nie powiązać z marketingiem – pisarze, piosenkarze. Warto ich posłuchać jeśli szukamy nowego spojrzenia na niektóre kwestie.

denmark, flag icon Marketing Camp

Tematyka: Marketing

Miejsce: Dania, Kopenhaga

Data: 19.05.2020

Strona: Marketing Camp

Konferencja trwa 8 godzin, przeznaczona jest zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem jak i dla tych którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. E-mail marketing, reklamy internetowe, Facebook, social media, UX, SEO – to tylko niektóre z poruszanych tematów.

flag, poland icon Festiwal SEO

Tematyka: SEO

Miejsce: Polska, Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Data: 22 maj 2020

Strona: Festiwal SEO

Największe wydarzenie w Polsce, którego głównym tematem co roku jest SEO. Na konferencji występują znane osoby z branży poruszając najaktualniejsze tematy związane z wyszukiwarką Google i zachodzącymi w niej zmianami.

flag, germany icon K5 FUTURE RETAIL CONFERENCE 2020

Tematyka: Marketing

Miejsce: Niemcy, Berlin, centrum kongresowe Estrel

Data: 26-27 maj 2020

Strona: K5 FUTURE RETAIL CONFERENCE 2020

W 2020 roku odbędzie się już 10 edycja konferencji i jak zapowiadają organizatorzy będzie to wyjątkowa okazja do świętowania. Spokojnie można więc nastawić się na wiele atrakcji. Podczas konferencji K5 zabiorą głos twórcy i innowatorzy niemieckiej sceny e-commerce. Prelekcje są prowadzone równocześnie na 4 scenach.

flag, ukraine iconAd Summit: Kyiv 2020

Tematyka: Marketing

Miejsce: Ukraina, Kijów

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się w maju (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: Ad Summit: Kyiv 2020

W 2020 roku wydarzenie odbędzie się po raz czwarty. Ostatnia edycja poświęcona była tematyce reklam mobilnych i wideo. Wśród prelegentów w 2019 roku znaleźli się przedstawiciele Google, Facebooka i Youtuba – warto śledzić informacje o konferencji w 2020 bo może być równie ciekawie!

ClickSummit

Tematyka: Marketing

Miejsce: Portugalia, Lizbona

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się w maju (czekamy na datę 6 edycji)

Strona: ClickSummit

Wydarzenie dwudniowe, na scenie występuje około 40 prelegentów. Na stronie możemy zapoznać się z krótkimi relacjami z poprzednich edycji. Specjaliści podczas prelekcji dzielą się zarówno ciekawymi doświadczeniami jak i narzędziami, których używają podczas codziennej pracy nad zwiększaniem ruchu, konwersji i sprzedaży.

Konferencje Marketingowe – Czerwiec 2020

flag, italy icon Web Marketing Festival

Tematyka: Marketing, Innowacje

Miejsce: Włochy, Rimini

Data: 2-6 czerwiec 2020

Strona: Web Marketing Festival

Międzynarodowy Festiwal Innowacji – gromadzi uczestników z każdego zakątka świata, promując wymianę innowacyjnych pomysłów i określając nowe standardy dla branży. Festiwal obejmuje ponad 70 wydarzeń, oferuje bogaty program -ponad 500 występujących i 55 sal szkoleniowych.

Congreso Web Zaragoza

Tematyka: Marketing

Miejsce: Hiszpania, Zaragoza

Data: 6-7 czerwiec 2020

Strona z biletami na 2020: Congreso Web Zaragoza

Największe wydarzenie szkoleniowe z marketingu internetowego w Hiszpanii. Wśród prelegentów znajdują się eksperci od SEO, media społecznościowe, e-commerce, reklamy, analityki. Podczas wydarzenia odbywają się również warsztaty.

SEOontheBeach

Tematyka: SEO

Miejsce: Hiszpania, La Manga, Collados Beach

Data: 11-12 czerwiec 2020

Strona: SEOontheBeach

Konferencja SEO na hiszpańskiej plaży z afterem – nie wiem czy coś więcej trzeba tutaj dodawać 😊 Hamaki, piwo, gry, beachworking… no i oczywiście najważniejsze: znakomici specjaliści i prezentacje.

Digital Elita Camp

Tematyka: Marketing

Miejsce: Estonia, Tallin

Data: 12-13 czerwca 2020

Strona: Digital Elita Camp

Jak przekonują organizatorzy po wzięciu udziału w Elite Camp uczestnicy zaczną zarabiać więcej pieniędzy dzięki poznanym procesom i taktykom, które można zastosować na dowolnej stronie. Warto dodać, że wydarzenie odbywa się niedaleko wybrzeża w izolowanych ośrodku plażowym.

england, flag icon Search Leeds

Tematyka: SEO/SEM

Miejsce: Anglia, Leeds

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się w czerwcu (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: Search Leeds

SearchLeeds to bezpłatny, jednodniowy event o marketingu w wyszukiwarkach. Podczas ostatniej edycji odbyło się 48 prezentacji zaczynając od technicznego SEO, kończąc na analityce, ecommerce i Social Media. Na konferencji nie zabraknie również networkingu umożliwiającego nawiązanie kontaktów ze specjalistami.

Konferencje Marketingowe – Lipiec 2020

england, flag icon Search Elite

Tematyka: SEO/SEM

Miejsce: Anglia, Londyn

Data: 2 lipca 2020

Strona: Search Elite

Jeden z bloków wydarzenia Digital Elite Day poświęcony marketingowi w wyszukiwarkach. Na wydarzeniu przedstawione są zarówno podstawowe jak i najnowocześniejsze tematy dotyczące SEO i SEM.

flag, netherlands, the icon Amsterdam Affiliate Conference

Tematyka: Marketing

Miejsce: Holandia, Amsterdam

Data: 14-17 lipiec 2020

Strona: Amsterdam Affiliate Conference

Konferencja marketingowa skupiająca się na tematyce igamingowej, FX i kryptografii. Spodziewać można się specjalistycznej wiedzy SEO, wskazówek dotyczących prowadzenia Social Media i mnóstwa pomysłów gotowych do wprowadzenia we własnej firmie.

Konferencje Marketingowe – Sierpień 2020

 

flag, switzerland icon Swiss Online Marketing Conference

Tematyka: Marketing, E-commerce

Miejsce: Szwajcaria, Berno

Data: 20.08.2020

Strona: Swiss Online Marketing Conference

Szwajcarska internetowa konferencja marketingowa jest okazją do wymiany opinii między liderami, ekspertami branżowymi oraz przedstawicielami biznesu i nauki. Wydarzenie skierowanie szczególnie dla osób związanych z e-commerce.

flag, ireland icon Learn Inbound

Tematyka: Marketing

Miejsce: Irlandia, Dublin

Data: w 2019 roku wydarzenie odbyło się w sierpniu (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: Learn Inbound

Praktyczne porady dotyczące marketingu – SEO, PPC, CRO, PR, content marketingu i nie tylko od najlepszych specjalistów. Wydarzenie odbywa się dwa dni, na jednej sali, dzięki temu mamy pewność, że na wszystkie prezentacje uda nam się dotrzeć bez problemu.

Konferencje Marketingowe – Wrzesień 2020

 

england, flag icon DigiMarCon UK

Tematyka: Marketing

Miejsce: Anglia, Londyn

Data: 9-10 wrzesień 2020

Strona: DigiMarCon UK

Konferencja, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Sesje skupią się na zwiększaniu ruchu, zwiększaniu świadomości marki, poprawie obsługi klienta czy też poznaniu najnowszych narzędzi. Idealne wydarzenie dla osób zarządzających działami marketingu, a także dla tych którzy samodzielnie realizują działania marketingowe w firmie.

czech, flag, republic icon TES Affiliate Conference

Tematyka: Marketing afiliacyjny

Miejsce: Czechy, Praga

Data: 11-14 wrzesień 2020

Strona: https://tesaffiliateconferences.com/

Wydarzenie ma miejsce w dwóch państwach, we wrześniu ma miejsce w Pradze, natomiast na przełomie lutego i marca odbywa się w Portugalii. Jest jedną z najważniejszych konferencji branży marketingu afiliacyjnego. Występujący to specjaliści z całego świata. Event to okazja do spotkania się i rozpoczęcia współpracy.

england, flag icon Benchmark Search Conference

Tematyka: SEO/ SEM

Miejsce: Anglia, Manchester

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się we wrześniu (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: Benchmark Search Conference

Konferencja zorganizowana specjalnie dla osób, które zajmują się marketingiem w wyszukiwarkach. Na wydarzeniu pojawiają się zarówno przedstawiciele Google jak również narzędzi do analizy stron np.: Ahrefs, OnCrawl.

flag, germany icon DMEXCO

Tematyka: Marketing

Miejsce: Niemcy, Kolonia

Data: 23-24 wrzesień 2020

Strona: DMEXCO

Konferencja połączona z EXPO z udziałem wystawców z całego świata. Trwa ona 2 dni, a prelekcje odbywają się na różnych salach. Na wydarzeniu odbywają się również debaty i warsztaty, nie zabraknie również studia telewizyjnego.

flag, poland icon InternetBeta

Tematyka: Marketing

Miejsce: Kielnarowa

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się we wrześniu (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: InternetBeta

InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Na przestrzeni lat stała się wydarzeniem niemal kultowym.

Konferencje Marketingowe – Październik 2020

england, flag icon Festival of Marketing

Tematyka: Marketing

Miejsce: Anglia, Londyn, Tobacco Dock

Data: 7-8 październik 2020

Strona: Festival of Marketing

Coroczne wydarzenie dla osób zajmujących się marketingiem. Jak czytamy na stronie to „coś więcej niż kolejna konferencja czy wystawa, to wciągające, marketingowe doświadczenie”. Prelekcje odbywają się na 4 salach jednocześnie.

denmark, flag icon eTail Nordic

Tematyka: Marketing, E-commerce

Miejsce: Dania, Kopenhaga

Data: 21-22 październik 2020

Strona: eTail Nordich

Konferencja dla osób zainteresowanych tematem e-commerce. Osoby zajmujące się prowadzeniem sklepów internetowych zdecydowanie powinny pojawić się na tym wydarzeniu. Wśród prelegentów znajdują się osoby zajmujące się marketingiem i nie tylko w H&M, Swarovski czy Zalando.

flag, sweden icon SearchStars

Tematyka: SEO/SEM

Miejsce: Szwecja, Malmo

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się w październiku (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: SearchStars

Techniczne SEO, Link Building, analizy i wizje przyszłości – to gorące tematy tej konferencji. Można posłuchać tutaj (w głównej mierze) przedstawicieli agencji ze Szwecji. Jeśli planujesz pozycjonowanie w tym kraju, to jest to doskonała okazja do sprawdzenia jak działa konkurencja.

belgium, flag icon Digital First

Tematyka: Marketing, nowoczesne technologie

Miejsce: Belgia, Bruksela

Data: 21-22 październik 2020

Strona: Digital First

Na wydarzeniu występują specjaliści z Belgii, ale również z innych krajów. Konferencja przeznaczona do osób interesujących się tematami: Internet of Things, sztuczna inteligencja, Machine Learning, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, digital marketing.

flag, turkey icon Digital Zone

Tematyka: Marketing

Miejsce: Turcja, Stambuł

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się w październiku (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: Digital Zone

W październiku kiedy u nas pogoda jest już coraz gorsza, możemy wybrać się na konferencję do Turcji. Na wydarzeniu możemy zapoznać się z podejściem do marketingu specjalistów z Europy Wschodniej. Organizatorzy porównują wydarzenie do takich jak: MozCon, SearchLove lub SMX.

england, flag icon SearchLove London

Tematyka: SEO/SEM, Marketing

Miejsce: Anglia, Londyn

Data: Wydarzenie odbywa się co roku w październiku (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: SearchLove London

Dwudniowe wydarzenie znane w całej Europie. Konferencja odbywa się w historycznych browarze w Londynie. Okazja do posłuchaniu wielu ciekawych prelekcji, a także poznania ludzi z branży. Obejmuje ono szeroki zakres tematów z wielu dziedzin marketingu.

Konferencje Marketingowe – Listopad 2020

Web Summit

Tematyka: Marketing

Miejsce: Portugalia, Lizbona

Data: 2-5 listopad 2020

Strona: Web Summit

Jak piszą w Forbes jest to „najlepsza konferencja technologiczna na świecie”. Organizatorzy zapraszają na swoje wydarzenia do Toronto i Hong Kongu, jednak jest również możliwość wzięcia udziału w jednym z nich w Europie – Portugalii.

flag, germany icon ExpertDAY/PPC-DAY/SEO DAY

Tematyka: SEO, SEM,

Miejsce: Niemcy, Kolonia

Data: 4-5 listopad 2020

Strona: SEO Day, PPC Day, Messenger Marketing Conference

Trzy wydarzenia dla różnych działów w jednym czasie. Na początku listopada seowcy mają okazję wziąć udział w dedykowanych dla nich wydarzeniu SEO Day. Osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy o płatnych reklamach powinny natomiast zapisać się na PPC Day. Coraz bardziej popularne Chatboty również doczekały się dedykowanych na ich temat konferencji – MMC to konferencja poświęcona marketingowi na Messenger i Whats App.

flag, italy icon SMXL Milan

Tematyka: SEO, SEM, Social Media

Miejsce: Włochy, Mediolan

Data: 10-12 listopad 2020

Strona: SMXL Milan

Listopad w Polsce kojarzy się nam raczej z nie najlepszą pogodą. Zachęca to z pewnością do wzięcia udziału w tym czasie w konferencji we Włoszech, gdzie pogoda będzie z pewnością trochę lepsza. SMXL to trzydniowe wydarzenie poświęcone SEO i SEM, a także Social Media.

flag, netherlands, the icon Digital Marketing World Forum

Tematyka: Marketing

Miejsce: Holandia, Amsterdam

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się 25-26 listopada (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: Digital Marketing World Forum

Wydarzenie to odbywa się w wielu miejscach na świecie – w Londynie, Azji oraz Ameryce Północnej jednak w listopadzie możemy udać się na nie do Amsterdamu. Wydarzenie trwa dwa dni i obejmuje takie tematy jak: Digital Marketing Technologies, Virtual Reality, Artificial Intelligence, Influencer Marketing, UX, CX, eCommerce, Content Marketing, Data, Analytics, and Mobile.

austria, flag icon OMX i SEOKomm

Tematyka: Marketing, SEO

Miejsce: Austria, Salburg

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się 21-22 listopada (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: OMX  SEOKomm

OMX to konferencja, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Poruszane są tam przeróżne tematy związane z marketingiem w sieci. Spragnieni wiedzy dotyczącej pozycjonowania mogą udać się również na konferencję następnego dnia – SEOKomm, na której swoją wiedzą podzielą się specjaliści związani z branżą SEO.

flag, italy icon Marketing Business Summit

Tematyka: Marketing

Miejsce: Włochy, Mediolan

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się 28-29 listopada (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: Marketing Business Summit

Dwudniowe wydarzenie skierowane do firm, startupów, kierowników marketingu, freelancerów, pracowników agencji, webmasterów, deweloperów i blogerów. Od 2019 roku impreza jest międzynarodowa i tłumaczona jest symultanicznie w dwóch językach (język angielski i włoski).

flag, france icon SMX Paris

Tematyka: SEO

Miejsce: Francja, Paryż

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się 18-19 listopada (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: SMX Paris

Dwudniowa konferencja z ponad 50 prelegentami z Francji i za granicy. Na ostatnim wydarzeniu nie zabrakło na nim Johna Muellera (analityka z Google) i Jasona Millera (szefa marketingu Bing). Na wydarzeniu szczególnie mile widziane są osoby zajmujące się SEO lub chcące rozwijać się w tym kierunku.

flag, poland icon #DigitalFest

Tematyka: Marketing

Miejsce: Kraków

Data: W 2019 roku wydarzenie odbyło się w listopadzie (czekamy na datę kolejnej edycji)

Strona: #DigitalFest

InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Na przestrzeni lat stała się wydarzeniem niemal kultowym.

Klaudia Hadała
Były pracownik na stanowisku SEO Specialist w agencji DevaGroup. Prowadzi kampanie SEO dla klientów z różnych branż. Interesuje się marketingiem internetowym i psychologią. W czasie wolnym uwielbia podróżować.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (10 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry