Semówka 23.30 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 07.2023
 
Semówka 23.30 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.30
– czyli co warto przeczytać

01

TikTok dodaje możliwość publikacji wpisu tekstowego. Do tej pory platforma opierała się na treściach wideo – czy to odpowiedź na Twittera (teraz X) i Threads od Mety?

02

Rebranding Twittera nabrał tempa. Charakterystycznego niebieskiego ptaka zastąpił „X” – o zmianie logo oraz nazwy poinformował na Twitterze Elon Musk.

03

Tworzenie spersonalizowanych kampanii reklamowych na Glovo – o możliwościach współpracy w ramach Brands Ads i przyszłym potencjale Glovo Ads dla marketerów z różnych branż.

04

Sprawdź aktualizacje od Google dotyczące kampanii dynamicznych w wyszukiwarce (DSA) i reklam displayowych (GDA) w wyszukiwarce dla kampanii Performance Max.

05

X chce zachęcić reklamodawców do inwestycji na swojej platformie, obniżając ceny reklam – jednocześnie zaostrza zasady dla zweryfikowanych firm, które nie osiągnęły w tym zakresie progu wydatków.

06

Dyrektor generalny platformy Threads zapowiada zmiany i aktualizacje, które mają pomóc rozwiązać problemy zgłaszane przez użytkowników.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 4,86 / 5)
Loading...
Przewiń do góry