Semówka 24.03 – czyli co warto przeczytać

Agata Kowalczyk
Agata Kowalczyk
Archiwum 01.2024
 
Semówka 24.03 – czyli co warto przeczytać

Semówka 24.03
– czyli co warto przeczytać

01

Czy AI poradzi sobie z każdym kreatywnym zadaniem? Czy wygenerowanie zupełnie nowego tekstu lub grafiki zastąpi pracowników agencji reklamowych? Zobacz co na ten temat sądzi nasz SEO Specialist Jakub Barabasz.

02

[Nowość w supporcie Google] Google zapowiedział, że w lutym 2024 roku zaktualizuje zasady dotyczące nieodpowiednich treści w przypadku reklam produktowych. Doprecyzowana zostanie również definicja zdarzeń o charakterze wrażliwym.

03

Sprawdź jakie trendy w 2023 wpłynęły na media społecznościowe. Zobacz, które z nich nadal będą obowiązywać w bieżącym roku.

04

Meta w porozumieniu z ekspertami ds. rozwoju nastolatków, psychologii i zdrowia psychicznego ogłosiła nowe zabezpieczenia na Facebooku i Instagramie dla młodszych użytkowników.

05

Platforma społecznościowa X, (wcześniej Twitter) ogłosiła, że w 2024 roku uruchomi płatności peer-to-peer. Jak zapowiedział Elon Musk, platforma X będzie aplikacją do wszystkiego.

06

Czy hasztagi na LinkedInie nadal są skuteczne? Czy warto je używać? Sprawdź na co zwrócić uwagę tworząc kolejną publikację.

Agata Kowalczyk
Social Media & Content Specialist. Zajmuje się tworzeniem ciekawej komunikacji w mediach społecznościowych. Prywatnie uwielbia teatr, a zwłaszcza musicale.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry