Semówka 4.04 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 10.2020
 
Semówka 4.04 – czyli co warto przeczytać

Semówka 4.04
– czyli co warto przeczytać

01

Jak używać Google Trends, by zyskać przewagę nad konkurencją? Poznaj 12 wskazówek jak wykorzystać to narzędzie do lepszego pozycjonowania:

02

Planujecie już strategię marketingową na okres świąteczny? Jeśli tak to koniecznie sprawdźcie artykuł, który pozwoli Wam dostosować się do nieuniknionych zmian:

03

Nasz CEO Krzysztof Marzec podpowiada, jak radzić sobie z nieuczciwymi praktykami agencji reklamowych. Poradnik, na co zwracać uwagę przy współpracy znajdziecie tutaj:

04

Czym jest atrybucja konwersji? Jakie są różnice między Facebook Attribution a Google Analytics? Dowiecie się po lekturze:

05

W obecnych czasach handel elektroniczny to niezbędna forma sprzedaży. Jeśli jeszcze nie wystartowałeś ze swoim e-commerce, sprawdź, jak możesz to zrobić.

06

Nasza Senior SEM Specialist Dorota Kika wprowadzi nas na wyższy poziom wtajemniczenia w Google Analytics w artykule:

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry