Zapraszamy na konferencję E-commerce Summit

Katarzyna Meus
Katarzyna Meus
Archiwum 03.2021
 
Zapraszamy na konferencję E-commerce Summit

Bezpłatna konferencja online
już 25 marca 2021

Bezpłatna Konferencja – E-commerce Summit w formule On-line. Światowe trendy w handlu internetowym

Już 25 marca w formule On-line odbędzie się Konferencja E-commerce Summit, która dostarczy Ci wiedzy, aby opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy i pozostać w czołówce liderów sprzedaży internetowej. Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług.

Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. Specjalistyczne panele ekspertów, pomogą przeanalizować tematy uważane za fundamentalne, dla rozwoju Twojego e-commerc’owego biznesu. Konferencja będzie dniem, pełnym inspiracji dla wszystkich osób, zaangażowanych w sprzedaż produktów online. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi, którzy mogą pomóc w zwiększeniu jakości i efektywności twojego biznesu internetowego.

Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://e-commercesummit.pl/#rejestracja

Uwaga, ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Uczestnikom konferencji zapewniamy komplet materiałów konferencyjnych.

9:30 | Czwartek, 25 marca 2021 – ON-LINE
Strona internetowa wydarzenia: https://e-commercesummit.pl/

Katarzyna Meus
Były pracownik na stanowisku Marketing Specialist w agencji DevaGroup. Zajmuje się social mediami oraz contentem. Jej grafomańskie oblicze wyszło na jaw już w wieku 10 lat - albo i wcześniej. W wolnych chwilach uczy się języka portugalskiego i podróżuje - obecnie palcem po mapie.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 3,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry