Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Polsce, o których musisz wiedzieć!

Konferencje SEO i SEM


w Polsce

Nic tak nie jednoczy branżowej społeczności jak spotkania na żywo na konferencjach i szkoleniach! Idąc tym tokiem przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych i największych eventów SEM i SEO, które odbędą się w tym roku w Polsce. Pogłębianie wiedzy, nowe znajomości i kontakty oraz możliwość zdobycia cennych nagród to tylko część tego, co czeka uczestników wybranych konferencji. 

[Artykuł jest przez nas na bieżąco uzupełniany :)]

A jeśli po tej liście wciąż Wam będzie mało, zapraszamy do przeglądu konferencji europejskich!

Konferencje i wydarzenia SEO/SEM w Polsce 

Na mapie Polski również nie brakuje marketingowych konferencji, na których warto się pojawić. My ze swej strony naturalnie polecamy naszą, 19 edycję semKRK, która odbędzie się w formule BIG już 15 czerwca. To jednak nie jedyne wydarzenie, które warto zapisać w swoim kalendarzu.

 

 

Kulturalnie o SEO (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Warszawa 

10 prelekcji ekspertów z Polski i z zagranicy odbędzie się w niecodziennym miejscu, bo na deskach teatru. Kulturalnie o SEO to doskonała okazja, by wysłuchać ciekawych case studies i poznać branżowe nowinki.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 22.03.2022r.

 

 

 

Mobile Trends Conference (www)

Tematyka: Mobile, SEO, SEM, UX,  lokalizacja: Kraków 

Coroczne święto branży mobile w tym roku po raz dziewiąty! Mobile Trends Conference ’22 już 17 i 18 marca stacjonarnie w Krakowie. Największa w Polsce cykliczna konferencja poświęcona nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, UX, UI, trendom oraz marketingowi w branży mobile. Znajdziesz tutaj wystąpienia wyjątkowych ludzi, inspiracje oraz nadchodzące trendy. Event poprowadzi Jarosław Kuźniar!

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 17.03 – 18.03.2022 r.

 

 

SEO & Content Camp (www)

Tematyka: SEO, Content, Content Marketing, lokalizacja: Szczyrk

SEO & Content Camp, czyli 3 dni konferencji petardy to debiut na marketingowej mapie eventowej! Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu, w samym sercu Szczyrku. Oprócz merytorycznych konferencji i zdobywania wiedzy na uczestników czeka masa atrakcji w iście góralskim klimacie. Wśród prelegentów eventu znalazł się nasz CEO Krzysztof Marzec, który opowie jak z pomocą Google można ulepszyć audyt swojej strony www. To wydarzenie, na którym trzeba być!

Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się 05.05 – 07.05.2022 r.

 

 

I Love Marketing (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Warszawa

I Love Marketing to duża konferencja marketingowa, która organizowana jest przez sprawny.marketing w Warszawie. Zazwyczaj odbywa się co roku i zapewnia uczestnikom dawkę dużej ilości wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Znajdziecie tutaj informacje na temat SEO, SEM jak i Social Mediów. Warto wspomnieć, że w tym roku organizowane jest również wydarzenie poświęcone stricte branży influcencerów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 17.05 – 20.05.2022 r.

 

Forum IAB (www)

Tematyka: Digital marketing, UX, content, reklama lokalizacja: Warszawa oraz online

Forum IAB jest jedną z najciekawszych, a przy tym unikatowych konferencji marketingowych w Polsce, ponieważ tematy stricte marketingowe osadza w kontekście trendów i aktualnych wydarzeń. Tegoroczne forum stanowi hybrydę konferencji online ze stacjonarną w stolicy Polski. W trakcie konferencji zobaczycie ponad 70 wystąpień uznanych branżowych ekspertów.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 07.06 – 09.06.2022 r.

 

 

semKRK #19 BIG (www)

Tematyka: SEO i SEM, lokalizacja: Kraków.

Konferencja semKRK to wydarzenie, które okrzyknięte zostało mianem „SEMowego barcampu”. Każdorazowo odbywa się w wyznaczonym przez organizatorów miejscu na terenie Krakowa. Wszystkie prelekcje dotyczą SEO i SEM oraz aktualnych trendów w marketingu internetowym. Na wydarzeniu występują również prelegenci z zagranicy Mniejsze edycje przeplatane są tzw. edycją BIG, która nastawiona jest na przyjęcie nawet pół tysiąca osób.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 15.06.2022 r.

 

 

Tigers United 4 (www)

Tematyka: Marketing, Social Media, lokalizacja: online

Tigers United 4 to wirtualna konferencja poświęcona digital marketingowi. Jednym z 34 ekspertów wygłaszających prelekcje będzie CEO DevaGroup Krzysztof Marzec, który wystąpi pierwszego dnia konferencji. Na evencie mamy szansę wziąć udział w 10 prelekcjach, spotkać ponad 600 uczestników networkingu oraz skorzystać z ponad 20 konsultacji. Niewątpliwie jest to wydarzenie, w którym warto wziąć udział!

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 02.06 – 03.06.2022 r.

 

 

Online Marketing Day (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: online

Online Marketing Day to otwarta konferencja online o SEO, content marketingu, promocji w mediach społecznościowych i reklamach w Google, organizowana przez Semstorm. W ciągu kilku godzin poznasz porady najlepszych ekspertów z branży zupełnie za darmo.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 03.06.2022 r.

 

 

SEO Poland Conference (www)

Tematyka: Marketing, lokalizacja: Kraków

SEO Poland Conference to duża konferencja, która zgromadzi 12 ekspertów i aż 1000 uczestników! Ten event to nie tylko duża dawka branżowej wiedzy. Całe wydarzenie odbędzie się w formie zaplanowanego spektaklu ze zwrotami akcji oraz grą świateł i dźwięków. 

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 16.09.2022 r.

 

 

SEO Rejs (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Mikołajki

Organizowany cyklicznie SEO Rejs, czyli 4 dni w Mikołajkach połączone ze zdobywaniem wiedzy od liderów branży SEO. Ceniony przede wszystkim za warsztatowy charakter – zero prezentacji sprzedażowych oraz prawdziwe case studies. 

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w 3 terminach 27-30.08.2022, 09-12.09.2022, 16-19.09.2022.

 

InternetBeta (www)

Tematyka: E-commerce, Analityka, Digital marketing, Social Media, lokalizacja: Kielnarowa

InternetBeta to jedno z ważniejszych wydarzeń marketingowych na mapie Polski, a z pewnością najważniejsze na Podkarpaciu. Z okazji jego kolejnej edycji czekają Was 3 intensywne dni pochłaniania wiedzy i networkingu i aż 80 prezentacji z zakresu marketingu, analityki, social media oraz e-commerce.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 14-16.09.2022.

 

 

Infoshare (www)

Tematyka:  Web 3.0 i Tech4Good, trendy w biznesie, digital marketing, lokalizacja: Gdańsk i online

16 edycja wydarzenia poświęcona Web 3.0 i Tech4Good, innowacjom technologicznym, trendom w biznesie i digital marketingu. 6 scen, na których wystąpią eksperci w swych branżach z całego świata, w tym gwiazdy digital marketingu. Konferencja odbywa się w formie hybrydowej w Amber Expo w Gdańsku oraz online.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 06.10 – 07.10.2022.

 

Festiwal SEO (www)

Tematyka: SEO, lokalizacja: Katowice

To już dziewiąta edycja Festiwalu SEO. Prelegenci pokazują interesujące studia przypadków, wymieniają się nowościami w marketingu w Google, prezentują własne analizy i wyniki.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 14.10.2022.

 

 

Mobile Trends for Experts (www)

Tematyka: Mobile management, Mobile inspiration, Mobile marketing, lokalizacja: Warszawa

Konferencja dla specjalistów w swych dziedzinach, którzy poszukują zaawansowanych rozwiązań i poziomu wiedzy. 3 sceny, 6 bloków tematycznych i 50 prelekcji na tematy takie jak: systemy mobilne, cenniki w aplikacjach, kreacje reklamy pod mobile, wideomarketing Google Analytics 4 i wiele innych.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 26.10 – 26.10.2022.

 

semKRK#20 (www)

Tematyka: SEO, SEM, analityka, lokalizacja: Kraków

20 edycja naszej kultowej konferencji DevaGroup, tym razem odbędzie się w krakowskim Muzeum Manggha. Czekają na Was wystąpienia 8 prelegentów, którzy poruszą tematy takie jak: Google Analytics 4, link building w branży gier hazardowych, czy reklamy Performance Max. Serdecznie wszystkich Was zapraszamy.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 28.10.2022.

 

In Digital Marketing (www

Tematyka: SEM, digital marketing lokalizacja: Warszawa

Konferencja stanowi dwa dni intensywnej edukacji z zakresu SEM, digital marketingu, market research, analityki i raportowania. W ramach konferencji oprócz tradycyjnych prelekcji marketerów przewidziano sesje Q&A, a uczestnicy konferencji otrzymają również dostęp do materiałów elektronicznych, utrwalających ich wiedzę z zakresu digital marketingu.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 22-23.11.2022

 

 

I love Marketing&Technology! (www

Tematyka: Digital marketing lokalizacja: Warszawa

XIV edycja konferencji I * Marketing&Technology z czterema ścieżkami tematycznymi, w tym XSummit skupiona wokół doświadczeń klientów i pracowników. 4 dni, mnóstwo wiedzy i merytorycznych prezentacji oraz tematy takie jak: bounce rate, wideo marketing, Google Analytics, ROAS w reklamach etc.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się 29-02.12.2022

Justyna Przygoda
Social Media & Content Specialist. Od 5 lat z pasją i zapałem zajmuję się słowem pisanym, a od 2 mediami społecznościowymi. Doświadczenie w dziennikarstwie pozwoliło mi uwierzyć w moc słów. Działanie w social mediach sprawiło, że stawiam człowieka na początku każdej historii. Prywatnie nieuleczalna miłośniczka planszówek, stand-upów i gór.

Anna Skowron
Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Ewelina Ibek
Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Kibicuje Arsenalowi, więc nerwy to ma ze stali.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (50 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991