AdUpdate #13 – nowości z Google

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 05.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Kilka słów o tym, jak współczesne matki korzystają z YouTube. Twój target zawiera młodych rodziców? Przeczytaj koniecznie!
Modern Moms on YouTube Are Finding Their Own Way to Parent
Filmy wideo online rozprzestrzeniają się, z ekranów smartfonów, na wszystkie możliwe ekrany, w tym ekrany naszych telewizorów.
The Rise of Online Video on the TV Screen
YouTube to nie tylko filmy z kotami, to też wielka baza materiałów edukacyjnych. Zobacz czego Twoja marka może się od nich nauczyć.
What Brands Can Learn From Educational Content on YouTube
Wielka popularność urządzeń mobilnych sprawia, że Google nieustanie wprowadza ulepszenia w dziedzinie połączeń telefonicznych z reklamy.
Wszystko o reklamach asortymentu produktów lokalnych. Sprawdź też case study sieci perfumerii Sephora. Dowiedz się jak zwiększyć ruch w swoim sklepie offline!
Dowiedz się, jak AdWords może pomóc Ci dotrzeć do użytkowników mobilnych. Poznaj potencjał tych urządzeń. Popraw jakość swojej kampanii!
Try our new e-learning: AdWords Mobile Basics
Marcin Matras
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry