AdUpdate #22 – nowości z Google

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 10.2017
 
AdUpdate #22 – nowości z Google

AdUpdate #22
- nowości z Google

 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

Aby zwiększyć szybkość ładowania się stron po kliknięciu w reklamę, Google wprowadza nowy rodzaj trackowania równoległego. Przeczytaj na czym to polega i  jak wpłynie na szybkość ładowania się Twojej strony.

02

Najlepsze reklamy to reklamy dopasowane do kontekstu przeglądanych treści. Poznaj swoich odbiorców, dowiedz się co to za treści i dostarczaj wysoko-jakościowy ruch na stronę swojego sklepu – sprawdź jak to zrobić!

03

Konsumenci mają coraz wyższe oczekiwania co do Twojej marki, reklam i strony, zwłaszcza gdy korzystają ze swoich smartfonów. Negatywne doświadczenia mogą znacząco obniżyć szansę na przyszłe konwersje w przypadku danego użytkownika. Sprawdź co musisz zrobić, żeby każdy kontakt z użytkownikiem budował Twoją markę i podnosił szansę na konwersję.

04

Podsumowanie wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o śledzeniu ruchu na stronie i mierzeniu konwersji oraz najistotniejsze zmiany w tym temacie. Sprawdź czy jesteś na bieżąco!

05

Twoje sklepy stacjonarne świecą pustkami, a Ty nie wiesz jak ściągnąć klientów. Sprawdź jak to zrobić przy pomocy AdWords. Teraz, również reklamami na YouTube!

Marcin Matras
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry