AdUpdate #24 – nowości z Google

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 12.2017
 
AdUpdate #24 – nowości z Google

AdUpdate #24
- nowości z Google

 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

Jeżeli nurtuje Cię jakaś kwestia związana z Uniwersalną kampanią promującą aplikacje to koniecznie dołącz do jutrzejszego (05.12) webinara na żywo. Prezentować będą Lee Jones (Google) i Katie Madding (Adjust). Żadne z pytanie nie powinno zostać bez odpowiedzi!

02

Wkroczyliśmy w najgorętszy okres roku. Masz ostatnią szansę, żeby coś poprawić. Sprawdź jak „powiększyć” swoje reklamy i zapewnić potencjalnemu klientowi potrzebne informacje, jeszcze przed wejściem na Twoją stronę!

03

Sprawdź, co jeszcze możesz poprawić w swoich doprowadzonych niemal do perfekcji kampaniach, gdzie znaleźć te opcje i dlaczego warto korzystać z nowego interfejsu AdWords!

04

Produkt Google, który niestety jeszcze nie jest dostępny w Polsce, ale już dziś warto mu się przyjrzeć. Google, czekamy z niecierpliwością!

05

Prowadzisz kampanie poza granicami Polski? Świąteczny szał ogarnął już cały świat, ale pamiętaj, że lokalne uwarunkowania kulturowe mogą „przesunąć” czas, w którym wręczamy sobie prezenty! Uwaga, we wpisie nie tylko o Bożym Narodzeniu, ale również o innych „prezentowych” świętach. Sprawdź na przyszłość i nie spudłuj ze swoimi kampaniami!

Marcin Matras
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (14 głosów, średnia: 4,79 / 5)
Loading...
Przewiń do góry