AdUpdate #26 – nowości z Google

Paweł Wilk
Paweł Wilk
Archiwum 02.2018
 
AdUpdate #26 – nowości z Google

AdUpdate #26
- nowości z Google

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości od Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

„Najlepsze”, „najgorsze” oraz „czego unikać” – badanie przez konsumentów każdej decyzji zakupu staje się już nową normą. Przeczytaj o tym, co myślą klienci i obserwuj w jaki sposób szukają produktów i marek.

02

Czy wiedziałeś, że dla klientów nie ma znaczenia skąd pochodzi dana firma o ile są zadowoleni z jej usług? Poznaj wskazówki Google, jak skutecznie przekroczyć granice i pozyskiwać użytkowników z całego świata.

03

Google przygotował materiał omawiający wykorzystanie remarketingu dynamicznego w aplikacjach mobilnych. Obejrzyj wideo i dowiedz się, jak zwiększyć swoją sprzedaż.

04

Poruszaj się sprawnie po nowym interfejsie Google AdWords, poznaj raportowanie problemów w kampaniach kierowanych na sieć reklamową.

05

Formy płatności dostępne dla kont AdWords są uzależnione od kraju i waluty w której chcemy rozliczać wydatki. Poznaj wyszukiwarkę Google umożliwiającą szybką weryfikację form płatności.

Paweł Wilk
Były pracownik na stanowisku: SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Analytics, sfokusowany na osiąganiu celów biznesowych klientów. Prywatnie fan jazdy na rolkach i pasjonat rozwoju osobistego.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (11 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry