SEMówka #2.21– czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 05.2017
 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM, SEO i Facebook z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Uniwersalne kampanie promujące aplikacje i Kampania promująca instalacje aplikacji mobilnej. Który typ kampanii? Jeśli chcesz mieć pod kontrolą miejsce emisji i stawki wybierz drugą opcję, a jeśli zależy Ci na szybkim starcie pomyśl o uniwersalnej kampanii.

Możemy zwiększyć konwersje o 11%, jeśli wykorzystamy dane historyczne do ustalenia dostosowania stawek dla poszczególnych dni tygodnia i godzin w kampanii produktowej. To jedna z 7 ciekawych strategii optymalizacji kampanii Shopping zaprezentowana w artykule.

 

Zacznij używać  dostępne opcje niestandardowych grup odbiorców. Twórz listy wykorzystujące dane o czasie odwiedzin na stronie.

 

Nie tylko SKAG. Przewodnik po ustawieniach kampanii i pomysły na strukturę kampanii w sieci wyszukiwania.
Google Analytics czy Google Analytics 360? Poznaj najistotniejsze różnice.

Eksperci PPC o najlepszych funkcjach dostępnych w AdWords i nie tylko, które pojawiły się w bieżącym roku.

 

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry